Погода в Черновцах
 
Науково – практична конференція на тему Євроінтеграції (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 05 грудня 2018, 16:25
У стінах Чернівецького Національного університету ім. Ю.Федьковича відбулася науково – практична конференція на тему Євроінтеграції, та обговоренню виниклих проблем які є перешкодою для пришвидшення процесу  євроінтеграції України.  
Під час міжнародної науково – практичої конференції «Європейська інтеграція України  в час нових викликів і загроз»  виступали перед аудиторією  науковці із різних країн Європи, зокрема із Румунії, Польщі, Словаччини,  а також представники  влади краю, які  обговорювали та дискутували на тему виниклих проблем на шляху  Євроінтеграції України.
Степан Мельничук  - ректор ЧНУ ім. Ю. Федьковича: «Проблем є дуже багато як внутрішніх, так і ще більше  зовнішніх, бо не всім подобається Європейська інтеграція України. Ну і це породжує цілу масу проблем у суспільстві нашому, у суспільстві світовому і таке іншому. Треба їх аналізувати, треба їх вивчати, треба розуміти, що куди рухається і як,  і це надзвичайно складно».
Окрім проблем, мова йшла, ще про виклики та досягнення України  у процесі інтегрування.
Михайло Павлюк  -  в.о. голови Чернівецької ОДА: «Як нам реалізувати  цей курс маючи такі життєві обставини, таку війну, таку агресію по відношенню до України сьогодні. Я хочу сказати, що це свято, свято розмови предметної і відвертої про  Європейську інтеграцію, воно збігається в часі з попередніми, дуже такими попередніми, оцінюваннями реалізації  угоди про асоціацію України з ЄС. Я думаю, що це також  доречно сьогодні про це сказати, і сказати про успіх всеосяжної зони вільної торгівлі, про можливість вільно рухатися вільним громадянам України вільною Європою та вільним світом».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 298 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.