Погода в Черновцах
 
Футбольний клуб «Буковина» розпочав підготовку до весняної частини сезону першої ліги Чемпіонату України (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 05 грудня 2018, 18:49
Однак Чернівчан покинув головний тренер Віктор Мглинець, який очолював команду протягом поточного року.
Генеральний директор футбольного клубу  «Буковина» Ігор Наболотний розповідає, що Віктор Мглинець прийняв рішення покинути команду ще на при кінці осінньої частини сезону, однак після переговорів його відставку було задовільнено тільки перед початком зборів. Новим головним тренером клубу, став колишній наставник молодіжної команди «Буковина» Віталій Куниця .
Ігор Наболотний генеральний директор ФК «Буковина» : «Віктор Іванович у кінці сезону прийняв рішення покинути команди зважаючи на результати, ми взяли паузу щоб не на гарячу голову приймати такі рішення, все ж такий вирішили прийняти цю заяву і Віктор Іванович більше не є головним тренером ФК «Буковина».
Новий головний тренер «Буковини» Віталій Куниця, розповідає, що його головним завданням на завершальну частину сезону є порятунок команди від вильоту, та покращення результатів, задля того щоб піднятись з останнього місця турнірної таблиці. Він розповідає, що спад команди у першій половині сезону стався через психологічну кризу гравців, тому він намагатиметься вирішити дану ситуацію запрошенням в клуб досвідчених виконавців.
Віталій Куниця головний тренер ФК «Буковина» : «Нам необхідні футболісти які вже пройшли достатній шлях у професійному футболі, біля яких і молодь буде себе почувати більше впевнено і під час гри та тренувального процесу. Я гадаю що при такому балансі, досвідчених гравців та молодих хлопців команда буде демонструвати більше впевнений футбол».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 319 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.