Погода в Черновцах
 
Автобіографічний роман “Обличчям до стіни” презентувала письменниця Віра Китайгородська в універсальній науковій бібліотеці М. Івасюка PDF Друк e-mail
Четвер, 06 грудня 2018, 17:30
У книзі відображене в життя української родини у часи перебудови,незалежності ,революцій майданів та війни.
Книга “Обличчям до стіни” є відображенням на  сторінках життя родини письменниці та діяча культури Віри Китайгородської ,яка і виступила першоджерелом для написання книги. Письменниця описала життя власної родини ,свого оточення та народу в часи панування жорстокої системи і  режимів яким українська родина не хоче коритись.
Віра Китайгородська: «Перш за все це  три з половиною роки судових  процесів, які тривали над нашою сім'єю, над нашою родино. А взагалі вона охоплює час останнього століття, оскільки, лінія нашого правозахисного державного органу відстежується тут, і взагалі життя мого народу, моїх земляків, зміна чотирьох суспільних формацій, які випали на мою долю в тому числі, тобто, матеріал побудований за багатьма часовими просторами, багатьма часовими  спектрами».
Доцент кафедри української літератури ЧНУ ім. Ю. Федьковича  Світлана Кирилюк писатиме відгук про автобіографічний роман «Обличчям до стіни», вона розповіла про свої враження від прочитаного твору, та у чому полягає його особливість.
Світлана Кирилюк  - доцент кафедри української літератури ЧНУ ім. Ю. Федьковича: «Мене найперше цей роман здивував тому, що я  знаю Віру Микитівну як поетку, а прочитати таку прозу, тобто такий великоформатний  твір, це було для мене якось несподівано, найперше, по – друге, що мені цікаво це те, що сьогодні з'являється багато книжок, такого плану, де життя людини відіграє важливу роль, і «Я» авторське на першому плані. Але мене цей роман здивував, насамперед тим, що власне я б не сказала, що  авторське «Я» на скільки на першому плані, там тло. Тло другої половини XX століття, наша  Буковина, Кельменеччина,  оті такі історії життя живих людей».
Роман «Обличчям до стіни» став переможцем 2018 - го року  Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України» у номінації «Проза».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 516 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.