Погода в Черновцах
 
Вже як місяць безупинно тече вода біля багатоповерхівки по вулиці Комарова 40Б (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
П'ятниця, 07 грудня 2018, 16:38
З такими скаргами до «Чернівецького репортеру» звернулась мешканка мікрорайону, каже подавала заявки  до «Водоканалу» разів  7, на це чула відповідь, що є об’єкти і важливіші.
Мешканка будинку ФлорІка Плантус розповідає, ця проблема з витоком води тягнеться ще з літа, проте останній місяць води витікає все більше. Жінка ще раз намагається додзвонитись у «Водоканал», у 8ме, на що їй відповідають.
Флоріка Плантус – мешкає по вул. Комарова 40Б: ««Когда они прийдут?» Как освободяться так и прийдут. «Уже месяць прошел, они еще не освободились?» Ну а я что могу сделать, если тут полно по всему городу течет. «Тут месяц течет из ведра 40-30 метров». Нет кому работать».
Улітку – болото, а взимку ковзанка, жінка додає, це загрожує підтопленню підвалів та фундаменту багатоповерхівки.
Флоріка Плантус – мешкає по вул. Комарова 40Б: «Тут что-то прорвало и течет и течет, от 40Б до 40го дома аж туда до подьезда. Люди идут, спотыкаются, дети идут у школу, падают, все идут с 40го дома идут сюда в школу. Я смотрю через окно, тут мои окна, мне не мешает лично, в квартире не течет, но просто жалко этих людей и всех кто ходит тут. Я сама чуть не упала».
Про проблему поблизу багатоповерхівки у «Водоканалі» знають, на виїзді там вже працювала оглядова група, яка виявила аварійну ділянку труби в трьох місцях. Перший заступник керівника підприємства Ярослав Цуркан пояснює, зараз на часі виконуються ремонті роботи на головних магістралях міста,  однак пообіцяв що найближчим часом спеціалісти навідаються на Комарова 40 Б.
Ярослав Цуркан – перший заступник керівника КП «Чернівціводоканал» : «По даній адресі прийнято рішення, що напевно у вихідні, завтра, післязавтра буде виїжджати ремонтна бригада і вона ліквідує цю аварійну ділянку. Там йде чугунна  труба, яка не підлягає відновленню. В першу чергу, треба все таки розрити дану ділянку, подивитися який об’єм робіт, після того нам буде надано інформацію, які потрібно для цього матеріали і сподіваємось що це буде як найшвидше».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 468 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.