Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях затримали брокера на хабарі
Четвер, 10 січня 2019, 14:16
Як зазначає управління захисту економіки в Чернівецькій області зловмисниця отримала від буковинця неправомірну вигоду за сприяння в швидкому розмитненню транспортного засобу на іноземній реєстрації.

 

Поліцейські встановили, що 38-річна жінка, користуючись своїми дружніми відносинами та впливом на працівників відділу митного оформлення, вирішила збагатитися за рахунок власника автомобіля. Правопорушниця пообіцяла чоловікові вплинути на прийняття рішення службовою особою Чернівецької митниці ДФС щодо розмитнення автівки за грошову винагороду.

По обіді 9-го січня правоохоронці затримали зловмисницю під час отримання 500 доларів США. Попередньо вона вимагала та отримала ще 1 тисячу гривень у потерпілого.

Тривають слідчі дії.

Водночас, Чернівецька митниця ДФС заперечує будь-яке відношення до затриманої шахрайки. Дана особа не є митним брокером, не має жодних, як особистих, так і професійних, взаємовідносин із працівниками митниці.

ДФС інформує, що відповідно до статті 416 Митного кодексу України митний брокер - це підприємство, що надає послуги з декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України. Стаття 417 цього ж кодексу визначає правове регулювання взаємовідносин митного брокера з особою, інтереси якої він представляє. Відтак взаємовідносини митного брокера з особою, яку він представляє, визначаються відповідним договором.

Діяльність митних брокерів контролюється митницями ДФС та Державною фіскальною службою України. З метою провадження митної брокерської діяльності підприємства повинні отримати дозвіл, що надається Державною фіскальною службою України та Адміністрацією Державної прикордонної служби України відповідно до поданої заяви про надання/переоформлення дозволу на провадження митної брокерської діяльності. Митний брокер може розпочати декларування товарів з моменту включення його до реєстру митних брокерів.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2019 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 294 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.