Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На Буковині шукають шляхи недопущення отруєння бджіл пестицидами
Четвер, 31 січня 2019, 16:33
Держпродспоживслужба, бджолярі, аграрії та садівники Буковини шукали шляхи недопущення отруєнь бджіл від пестицидів в області. 28 січня на базі ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області відбулася семінар-нарада щодо дотримання ветеринарних, фітосанітарних та санітарних законодавчих вимог при провадженні господарської діяльності в галузях бджільництва, рослинництва та садівництва.
Пасічники декількох областей об’єдналися для боротьби з безконтрольним використанням пестицидів

Учасники зустрічі обговорили порядок проведення реєстрації пасік згідно із законодавчими вимогами, дотримання ветеринарно-санітарних правил, питання профілактики інфекційних та інвазійних захворювань бджіл, відбір проб і проведення лабораторних досліджень продуктів бджільництва та бджіл.
Крім того, були проаналізовані основні порушення санітарного законодавства при застосуванні пестицидів та агрохімікатів, які можуть призвести до отруєння бджіл та висвітлили безпеку використання пестицидів у рослинництві. Науковці-екологи ознайомили присутніх з результатами моніторингу економічних втрат внаслідок загибелі бджолосімей у період зимівлі та доцільності використання їх для запилення рослин.
За словами Олександра Александрюка, Держпродспоживслужба області максимально відкрита до діалогу та співпраці з усіма зацікавленими сторонами задля якнайшвидшого врегулювання усіх проблемних питань, пов’язаних з отруєнням бджіл пестицидами, повідомляє SuperAgronom.com.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2019 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 414 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.