Погода в Черновцах
 
У Чернівцях влітку всі садочки підуть на канікули PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 лютого 2019, 14:32
У чернівецьких дитячих садочках відбувається опитування батьків щодо призупинення роботи дошкільних навчальних закладів влітку. Вже четвертий рік поспіль деякі дитячі садки не працюють упродовж місяця влітку. Дітей, за бажання батьків, переводять до інших дошкільних навчальних закладів. І якщо минулого року на канікули йшла половина садків, то цього року хочуть призупинити роботу всіх. – Зараз у садочках вивчають ситуацію щодо призупинення роботи садків, – розповіла заступник начальника управління освіти міськради Ніна Вітковська.

– Закриття садків влітку практикуємо вже четвертий рік поспіль. У перший рік закрили 13 садочків, наступного – 25. Тепер вивчаємо можливість, щоби влітку на канікули пішли майже 50 дитсадків, окрім спеціалізованих. Планується, що частина садочків не працюватиме з середини червня до середини липня, інша частина – з середини липня до середини серпня. Причому так плануватимемо, щоби у мікрорайоні один садок був на канікулах, а інший приймав дітей. В управлінні освіти пояснюють: завдяки канікулам дошкільні навчальні заклади проведуть ремонті роботи, а ще нададуть відпустки всім працівникам одночасно. – Влітку часто буває, що вихователі залишаються самі, бо помічник вихователя йде у відпустку, – каже Ніна Вітковська.

–Так само у відпустці працівники кухні. І тому, хто залишається, дуже складно працювати. Якщо ж садочок не працюватиме місяць, то всі працівники відпочиватимуть одночасно і одночасно вийдуть на роботу. Це значно простіше для персоналу. Опитування у садочках почали проводити вже, щоби батьки могли заздалегідь спланувати відпустки. Всі охочі діти дитячі садки відвідуватимуть. Батькам повідомлять, які садки поруч працюватимуть, і вони повинні визначитися, куди будуть ходити діти на час канікул. Про це повідомляє "Молодий буковинець".
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1845 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.