Погода в Черновцах
 
10 об’єднаних територіальних громад Буковини долучились до співпраці з обласним управлінням юстиції у рамках проекту «Я маю право» PDF Друк e-mail
Четвер, 14 березня 2019, 16:00
10 об’єднаних територіальних громад Буковини долучились до співпраці з обласним управлінням юстиції у рамках проекту «Я маю право». Дана взаємодія дозволить створити у громадах групи консультативні юридичні групи які дозволять місцевим жителям отримувати безоплатну правову допомогу прямо на місцях. Детальніше розповість Микола Швець.

10 новостворених об’єднаних територіальних громад Буковини підписали меморандум про співпрацю з головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області який передбачає надання громадянам консультативних послуг з правових питань.

Вікторія Васильчук-начальник головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області: «Меморандум який ми підписуємо з ОТГ пов’язаний із проектом я маю право. Одночасно цей захід буде пов’язаний із новими проектами міністерства які б ми хотіли обговорити та домовитись про подальшу співпрацю з громадами. Зокрема це проект громадські радники, це організація громадських приймалень, та проекту «Я маю право обирати».

Голова Хотинської ОТГ розповідає, що найчастіше громадян цікавить проблематика земельних питань та соціальних питань.

Микола Головльов-Хотинський міський голова: «Насправді люди у процесі реформування звертаються з питаннями які пов’язані з землею, відчувають гостру потребу у переоформленні документів. При районній державній адміністрації є центр надання правової допомоги і ми б хотіли щоб такий центр був ще й у нас».

Директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області, зазначає низький рівень правової обізнаності громадян на Буковині.

Аркадій Мунтяну-директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області: «Рівень обізнаності населення з правових питань звичайно бажає чекати кращого, чим більше люди будуть обізнані у свої правах, своїх можливостях, захистити себе самостійно то тим цивілізованіше буде вирішення будь яких правових питань у нашій державі».

Микола Швець. Андрій Дубінецький. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 699 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.