Погода в Черновцах
 
Студенти скаржаться, адже за їх словами в коледжі до сих пір холодно PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 березня 2019, 16:54


В грудні минулого року наша знімальна група відгукнулась на прохання студентів Чернівецького коледжу будівництва та архітектури висвітлити ситуацію з відсутністю опалення у навчальному закладі. Керівництво коледжу тоді заявило, що через бюрократичні проблеми вийшли затримки із підключенням опалення і найближчим часом в аудиторіях буде тепло, однак студенти знову звернулись до нашої редакції, адже за їх словами в коледжі до сих пір холодно.

Леонід батько однієї з студентів Чернівецького коледжу будівництва та архітектури, він розповідає, що протягом всіх трьох років навчання його доньки у навчальному закладі є проблеми з опаленням, а подекуди воно повністю відсутнє у зимовий період.

Леонід обурений умовами навчання власної доньки: «Вона місяць вчиться і тиждень вдома, тому що холодно, вона мерзне, неможливо писати. Було таке що зимою вони прийшли в аудиторію, і буквально був лід, вони відривали стілець від підлоги».

Директор навчального закладу Наталія Сорочан, не заперечує що на початку опалювального сезону коледж стикнувся з деякими проблемами, однак вони були вирішені і ввесь зимовий період студенти навчались у теплих аудиторіях.

Наталія Сорочан директор Чернівецького коледжу будівництва та архітектури Львівського національного аграрного університету: «В той день коли ви до нас прийшли я сказала що ми запускаємо котельню і вона працювала у нас майже до 8 березня. Температура піднялась і місто відключили всюди опалення, ми звільнили котельщиків і відключили опалення. Протягом всієї зими було абсолютно тепло, комфортна температура 18 градусів, в січні місяці коли були мороз наші діти відпочивали у них були канікули».

Однак студенти говорять, що в аудиторіях було доволі прохолодно, займатись їм доводилось у верхньому одязі, що безпосередньо впливало на навчальний процес.

«Опалення не було, але і не було настільки холодно щоб руки тремтіли, просто треба було сидіти в куртках, нічого такого» .

«Досить важко навіть писати, у зв’язку з тим що всі замерзали».

Авеліна студентка третього курсу, вона згадує, що проблема з опаленням в коледжі вже не перший рік, через що вона декілька разів хворіла.

Авеліна студентка Чернівецького коледжу будівництва та архітектури Львівського національного аграрного університету: «Були роки коли я дуже хворіла і коли одужувала то виходила на навчання і майже знову йшла на лікарняний. Імунітет слабкий, він просто не витримував, і знову температура, простуда».

Микола Швець. Ярослава Боячук. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 309 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.