Погода в Черновцах
 
Субсидію грошима отримає більше 56 тисяч домогосподарств на Буковині PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 березня 2019, 16:58
Субсидію грошима отримає більше 56 тисяч домогосподарств на Буковині. Із березня розпочалася так звана монетизація субсидій, за якою люди, що мають пільги на сплату комунальних послуг тепер отримуватимуть допомогу живими грошима.

Юрій Півень, заступник директора департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА: «60 тисяч, на сьогодні це вже 67 тисяч сімей отримають субсидію в Чернівецькій області. Це значно менше ніж минулого року, але більшість із них - це приблизно 56-57 тисяч отримають субсидію в грошовій формі».

Із загальної кількості людей, що отримують субсидію - 71% - це пенсіонери, кажуть у соцзахисті. Тож вже цього місяця разом із пенсією на банківську картку пенсіонерам нарахуюють і субсидію. Таким чином уряд привчає українців економити. Бо ж заощаджені кошти від сплати комунальних послуг - можна буде залишити собі, каже Юрій Півень. І при цьому звертатись

Юрій Півень, заступник директора департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА: «Пенсіонери, які знаходяться на субсидії, їх приблизно 42 тисячі, разом з пенсією отримуюють ще і субсидію за лютий місяць. Тобто в лютому вони повинні сплатити всі житлово-комунальні послуги без усіляких зменшень, а та готівка, яку вони отримають можуть покласти собі в кишеню, але сплачувати тепер треба вже повністю».

Працюючі люди, що теж отримують пільги на сплату комунальних послуг монетезовану субсидію можуть забрати через банківський сервіс "Ощадбанку". Виплата коштів відбудеться в квітні і травні. в держбюджеті на 2019 рік було передбачено 58 млрд грн на субсидії населенню, тому при монетизації не залучався додатковий фінансовий ресурс, а лише був змінений механізм виплат.

Юрій Півень, заступник директора департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА: «У квітні вони отримають таку ж суму, яка призначена в тому повідомленні про субсидії. Там є обов*язкова частка і частка яку сплачує держава, ось ця частка ту що сплачує держава - вони знову отримають і це буде за березень. За березень також повністю сплатити. І на початку травня там буде на початку місяця, в залежності від опалювального сезону, за квітень. Це в квітні також потрібно повністю сплачувати».

Не накопичуйте борги, попереджає соцзахист. Адже якщо у Вас станом на початок травня буде борг за комунальні послуги, який перевищує 20 неоподатковуваних мнінмумів, а це - 340 гривень, то субсидію на наступний опалювальний сезон можна і не отримати, каже Юрій Півень.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 408 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.