Погода в Черновцах
 
Чемпіонат України з моделювання PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 березня 2019, 13:53


Чемпіонат України з моделювання, який відбувався у Дніпрі, зібрав разом найкращих юних конструкторів країни, які змагались між собою за звання найкращих у цьому незвичному автомодельному спорті.

Автомодельний спорт стрімко розвивається протягом останніх років в Україні, участь у змаганнях у Дніпрі взяли більше 50 юних конструкторів, вони керували спеціальними трасовими автівками, які на спеціальний трасі визначають найшвидшого.

Сергій Худолей головний суддя змагань: «Принцип змагань такий – стоїть комп’ютер який рахує час та кількість кіл, у нас 8 доріжок та визначений час заїздів. Тобто заїзд триває на даний момент 6 хвилин- півфінал та 10 хвилин фінал. Кожен учасник повинен проїхати по всі доріжкам і той хто проїде більшу кількість кіл і стане переможцем».

Тріумфатором змагань став чернівчанин Денис Дробот, під наставництвом тренера Віктора Тетерука, наші конструктори є неодноразовими переможцями турнірів з автомодельного спорту, а до цього чемпіонату самі сконструювали модель та навіть макет траси для тренувань.

Віктор-Тетерук тренер: «Насправді ми готувались так що побудували нову трасу в себе у Чернівцях. Бо в нас не було такої якісної траси як у Дніпрі, тому ми побудували таку ж саму, щоправда тільки на 4 доріжках. Звичайно перемога у бідь якій справі залежить тільки від одного: праці, праці, праці та навчання».

Денис Дробот переможець-змагань: «Спочатку випилював раму, потім збирав моторчик, паяв – так і получилась модель».

Організатори турніри зазначають, що даний вид спорту є недорогим у порівнянні з іншими, єдине що потрібно це придбати матеріали для виготовлення моделей та терпіння.

Роман Давиденко-керівник дніпропетровської команди: «Дитина не в змозі сама сконструювати мотор- його потрібно придбати. А основне- рама, корпуси-робляться самостійно, давимо, вирізаємо. Хлопці проходять токарне, слюсарне та фрезерне навчання. Тобто у них руки та голова розвиваються у правильному напрямку».

Микола Швець. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 2094 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.