Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Бійці з усієї України приїхали у Чернівці у рамках відкритої першості з греплінгу
Понеділок, 01 квітня 2019, 14:38

Бійці з усієї України приїхали у Чернівці у рамках відкритої першості з греплінгу під час якої зібралась рекордна для Буковини кількість учасників, більше 500 Окрім запеклих протистоянь наймолодші бійці могли поспілкуватись з майстрами спорту України та побачити їхні показові поєдинки.

Голова федерації панкратіону Чернівецької області Ігор Наконечний розповідає, про його стрімкий розвиток зараз на теренах Буковини, про що і свідчить цифра у 500 учасників даних змагань, адже греплінг та панкратіон є одним з найдоступніших видів спорту.

Ігор Наконечний-голова федерації панкратіону та греплінгу Чернівецької області: «Греплінгом може займатись дитина з 6 років без обмежень віку, це боротьба, тут немає ударів, більша кількість дітей може взяти участь. Цей вид спорту славився тим що у нас багато учасників, багато людей, ми робимо все для розвитку, проводимо турнірі, щоб молоді було на кого рівнятись, йти вперед та розвиватись».

Іван займається греплінгом тільки 4 роки однак вже встиг стати неодноразовим тріумфатором всеукраїнських змагань та майстром спорту України, дає настанову юним спортсменам, і зауважує що потрібно вірити в себе та багато тренуватись.

Іван-боєць: «Хочу побажати їм удачі, бажання займатись спортом, тренуватись, любити цей спорт, адже він молодий, панкратіону немає навіть 20 років у Чернівцях».

Едуарду 8 років, вперше він прийшов на тренування у 40річному віці, каже що спорт допомагає йому бути сильним фізично та психологічно.

Едуард-боєць: «Він дає силу і можливість займатись спортом щоб бути сильним. Щоб захищати своїх рідних, маму, тата і сестру, і дівчину».

Микола Швець. Ярослава Боячук. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2019 >
П В С Ч П С Н
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 820 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.