Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Зібрати кошти аби врятувати дітям життя
Четвер, 04 квітня 2019, 15:48
Зібрати кошти аби врятувати дітям життя. Саме із такою метою на Центральній площі міста проводився благодійний ярмарок, до якого долучилися і студенти навчаних закладів міста, які пропонували відівідувачам різноманітні смаколики, витвори мистецтва та прикраси Hand made.

Традиційний благодійний ярмарок організовувався із метою допомогти дітям хворим на рак та лейкемію. До ярмарки долучилися також студенти навчальних закладів міста, участь у таких заходах для молоді піде на велику користь запевняють організатори.

Марія Ластівка – член правління ЧОБФ допомоги дітям хворим на рак та лейкемію «Подаруй дитині життя»: «Виховання доброти та благодійності запорука того, що коли молодь побачить когось то не пройде повз, а підійде і допоможе, адже ми як у собі так і в наших дітях повинні виховувати співчуття, доброту».

Галина Марараш – президент ЧМГО ЖК «Успішна чернівчанка»: «Багато дуже чернівчан підходять купляють, смакують маю велику надію, що зберемо багато коштів, які спрямовуються на лікування онкохворих дітей».

Молодь яка пропонувала різноманітні смаколики , витвори мистецтва та прикраси ручної роботи, разом із відвідувачами відмітили важливість та необхідність проведення подібних ярмарок

Ірина Пригор, Ярослава Боячук, ЧР, ТРК Ч

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2019 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 807 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.