Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Студенти-медики вийшли на вулицю, аби розказати як потрібно дбати про своє здоро’я
Четвер, 04 квітня 2019, 15:51
Від теорії до практики. Студенти-медики вийшли на вулицю Кобилянської, аби розказати чернівчанам, як потрібно дбати про своє здоро’я, що має бути в домашній аптечці та які твердження про вакцинацію є простими міфами.

Минулого року студентська рад Буковинського державного медичного університету започаткували інтерактивний квест «Healthy hall». Він був спрямований на те аби пояснити людям, як правильно потрібно дбати про своє здоров*я.

Юлія Паранюк, голова студентської ради БДМУ: «Ми вже вчетверте виходимо на площі міста, з метою, аби розказати про такі важливі, на нашу думку моменти, які можуть цікавити середньостатистичного жителя нашого міста, кожну людину, це таке як головний біль, його локалізація і про що він свідчить, твоя домашня аптечка, що там повинно бути, а чого немає, в яких випадках звертатися до лікаря. Основи надання першої медичної допомоги».

Бо ж як свідчить статистика, більшість людей не знає, як діяти у випадку коли на вулиці людина просто зомліла. Не кажучи вже про те як потрібно робити не прямитй масаж серця. Студенти, розповідають найскладніше - потрапити в ритм. І в цьому допомагає пісня.

Студентка Марія-Олена, теж вперше спробувала "оживити" менекен. Каже, ці знання можуть пригодитись в будь-який момент, тож бути готовим потрібно бути завжди.

Марія-Олена, студентка: «Мені цікаво було, все можу бути у житті, і не знаєш ніколи в яку ситуацію потрапиш, треба підійти, допомогти. Знати як допомогти, знати як першу допомогу надати».

А ще розказують студенти-стоматологи, що майже 80% людей просто не знають як правильно чистити зуби. Люди зубною щіткою більше шкодять ротовій порожнині, аніж її оздоровлююють. Та найбільше людей підходило до ось цієї пари студентів. Вони сьогодні розказувати про найпоширеніші міфи, що стосуються вакцинації.

Ольга Гонтарюк, студентка БДМУ: «Дуже багато міфів, наприклад, таких що вакцини викликають аутизм, що вагітним жінкам заборонено вакцинуватись. Що наприклад не можливо вакцинуватися, якщо в тебе хронічні якісь захворювання. Це є все не правда. Це все доведено і ми хочемо донести це людям на якомусь елементарному рівні».

Студенти-медики кажуть, це перша акція із медичної обізнаності населення проведена в цьому році, та обіцяють - не остання. Адже існує ще безліч міфів щодо медицини, які потрібно спростовувати в україніському суспільстві.

Анастасія Кокоячук, Ярослава Боячук, "Чернівецький репортер", Чернівці

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2019 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 821 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.