Погода в Черновцах
 
Практична конференція «Фізична культура і спорт: досвід та перспективи» PDF Друк e-mail
Четвер, 04 квітня 2019, 16:06
Напередодні відзначення міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку у ЧНУ ім. Ю. Федьковича розпочалася ІІ Міжнародна науково – практична конференція «Фізична культура і спорт: досвід та перспективи». На яку запрошено докторів та професорів у галузі фізичної культури та спорту із 12 країн світу для обговорення важливих питань y сфері фізичної культури та спорту. Більше про конференцію, її учасників та результати розповість моя колега.

Під час ІІ міжнародної науково – практичної конференції підіймалися та обговорювалися актуальні проблеми у сфері фізичної культури та спорту, запрошено 12 країн учасниць,. Зокрема США, Індія, Польща, Румунія та ін., , які поділилися власним досвідом та перспективами у цій галузі, розповідає завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту ЧНУ ім. Ю.Федьковича – Ігор Наконечний

Ігор Наконечний - завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту ЧНУ ім. Ю.Федьковича: «Глибоко переконаний в тому, що після закінчення конференції у нас у Чернівцях наші аспіранти та молоді науковці, тренери підвищать свою кваліфікацію, підвищать свій рівень теоретичних знань у приведуть наукові та теоретичні фрагменти у практичну складову».

Як розповідає декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослав Зорій, залучення міжнародних науковців та професорів на такого формату конференції у повні мірі дає можливість співпраці та перейняття європейських стандартів освіти, що дозволить аспірантам та молодим науковцям підвищувати свій рівень кваліфікації.

Ярослав Зорій - декан факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ ім. Ю.Федьковича: «Наші студенти за два роки проведення конференції вже брали участь у спортивних і наукових заходах за кордоном, мали здобутки. І сподіваємося, що ця співпраця буде продовжена і географія трохи розшириться за наслідками роботи цьогорічної конференції, також у перспективі планує у травні міясці відівідати Болгарію, вже заключено попередньо договір договір із університетом у Тирнові (Болгарія), факультетом фізичного виховання, будемо працювати у цьому напрямку тим більше, що там менше мовних проблем. Більше того переймаємо досвід, який стосується матеріально – технічного забезпечення спорту та фізичної культури тому, що нам є чому повчитися у наших закордонних партнерів».

Конференція триватиме до 5 квітня включно.

Ірина Пригор, Ярослава Боячук, ЧР, ТРК Ч

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2019 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 684 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.