Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
За допомогою літака здійснюють патрулювання
Понеділок, 08 квітня 2019, 15:42
Охороняють державний кордон не тільки на суші але і в повітрі. На Буковині прикордонники Чернівецького загону за допомогою літака, Одеської окремої авіаційної ескадрильї, здійснюють патрулювання  кордону з метою виявлення посадкових майданчиків малої авіації контрабандистів, шляхи переміщення тютюнових виробів  і не тільки.

Понад 250 кілометрів кордону з Румунією та вся ділянка українсько-молдовського кордону протягом останніх днів патрулювалась не тільки з суші але із повітря. Залучивши авіацію буковинські прикордонники мають змогу отримати оперативну інформацію на найбільш проблемних ділянках ,що дає їм змогу відповідно реагувати на різного роду загрози .

Сергій Бровко, начальник прес-Служби Чернівецького прикордонного загону: «Саме патрулювання дає можливість нам зрозуміти де ймовірно прокладені шляхи до державного кордону в межах гірської ділянки ,а також ймовірні місця накопичення тютюнових виробів адже після фото та відео фіксації, Ми переглядаємо і встановлюємо додаткові місця для можливого нарощення інженерних споруд та іншої інфраструктури ,яка допоможе упередити переміщення тютюнових виробів та незаконних мігрантів».

Такі польоти за слова прикордонників, є не перші і вже дають свої результати. Адже дедалі частіше доводиться боротися з так званою «повітряною контрабандою», коли правопорушники для своїх цілей, використовують малу авіацію. В тім і повітряне патрулювання прикордонників, дозволяє завадити зловмисникам.

Сергій Бровко, начальник прес-Служби Чернівецького прикордонного загону: «Таке патрулювання дозволяє визначити місця злету та посадки малих літальних апаратів ,для ог щоб унеможливити переміщення тютюнових виробів чи інших товарів ,через Україно-Румунський кордон або Молдовський. Останній приклад переміщення тютюнових виробів ,був зафіксований в межах Новоселицького району. Було виявлено підготовку до контрабандної діяльності , а саме мотодельтаплани ,тютюнові вироби та особи,які причетні до переміщення тютюнових виробів а також обладнання яке допомагало здійснювати нічні польоти».

Тільки з початку 2019 року на ділянці Чернівецького прикордонного загону зафіксовано 6 фактів порушення державного кордну малими літальними апаратами. На досягнутому результаті прикордонники обіцяють не зупинятись та нарощувати патрулювання у повітрі над державним кордон не тільки за допомогою літаків але і залучати безпілотну авіацію

Петро Гайдащук,Андрій Дубінецький,Чернівецький репортер,телеканал Чернівці

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2019 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1193 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.