Погода в Черновцах
 
Меморандуми про співпрацю між громадами PDF Друк e-mail
Понеділок, 08 квітня 2019, 15:46

 


Ще один крок до електронного самоврядування зробили 5 ОТГ Буковини ,підписавши меморандуми про співпрацю між громадами ,які стали переможцями проекту «Електронне рішення для громад». Отримавши можливість в пілотному варіанті реалізувати в себе проект.

Іван Семенюк,начальник відділу Економічного розвитку Кіцманської ОТГ ,яка є однією з п’яти на Буковині ,які взяли участь у проекті Електронне рішення для громад». Сам проект передбачає встановлення та використання програмних продуктів ,серед яких реєстри обліку населення громад ,майна т,надходжень,податків та зборів . Все це не ті не тільки на думку посадовця приведе до правильних управлінських рішень.

Іван Семенюк,начальник відділу Економічного розвитку Кіцманської ОТГ: «Окрім управлінських рішень,ми очікуємо повну картину з якої складається кожна громада, тобто наявність майна,нерухомості,земельних ділянок . Пошук резервів та активів ,які зможуть збільшити надходження та прозорості ,що дозволить нам залучити інвестора та створення робочих місць».

Проект , Електронне рішення для громад» реалізується Центром розвитку інновацій за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», викликав велику зацікавленість серед більш 300 сотень об’єднаних громад України. В результаті конкурсного відбору учасниками цього проекту стали 5 ОТГ Чернівецької області: Сокирянська, Мамаївська, Кіцманська, Юрківецька та Селятинська. Саме вони відповідали всім критеріям ,серед яких :технічна оснащеність та готовність обміну базами даних. Всього по Україні учасниками даного проекту стали 20 громад. З словами директора Чернівецького центру розвитку місцевого самоврядування, Тетяни Татарчук, участь у проекті для громад ,це насем перед створення ліцензійних ІТ продуктів направлених на систематизацію та обмін даних у різних сферах їх життя.

Тетяна Татaук,директор Чернівецького центру розвитку місцевого самоврядування: «Що мається на увазі. Зараз створюється реєстри ,землі,нерухомого майна і т.д . Планукється створення інформаційних систем і саме завдяки участі у цьому проекті, громади отриають доступ до цих реєстрів . Це дійсно єдині реєстри по Україні. Підписання сьогоднішнього меморандуму ,дасть можливість співпрацювати між собою ,зробивши нашу область певним чином пілотною і цьому проекті . Це дасть для громад багато можливостей,які були до цього приховані».

Петро Гайдащук,Ярослава Боячук,Чернівецький репортер,телеканал Чернівці

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2019 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1834 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.