Погода в Черновцах
 
Меморандуми про співпрацю між громадами PDF Друк e-mail
Понеділок, 08 квітня 2019, 15:46

 


Ще один крок до електронного самоврядування зробили 5 ОТГ Буковини ,підписавши меморандуми про співпрацю між громадами ,які стали переможцями проекту «Електронне рішення для громад». Отримавши можливість в пілотному варіанті реалізувати в себе проект.

Іван Семенюк,начальник відділу Економічного розвитку Кіцманської ОТГ ,яка є однією з п’яти на Буковині ,які взяли участь у проекті Електронне рішення для громад». Сам проект передбачає встановлення та використання програмних продуктів ,серед яких реєстри обліку населення громад ,майна т,надходжень,податків та зборів . Все це не ті не тільки на думку посадовця приведе до правильних управлінських рішень.

Іван Семенюк,начальник відділу Економічного розвитку Кіцманської ОТГ: «Окрім управлінських рішень,ми очікуємо повну картину з якої складається кожна громада, тобто наявність майна,нерухомості,земельних ділянок . Пошук резервів та активів ,які зможуть збільшити надходження та прозорості ,що дозволить нам залучити інвестора та створення робочих місць».

Проект , Електронне рішення для громад» реалізується Центром розвитку інновацій за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», викликав велику зацікавленість серед більш 300 сотень об’єднаних громад України. В результаті конкурсного відбору учасниками цього проекту стали 5 ОТГ Чернівецької області: Сокирянська, Мамаївська, Кіцманська, Юрківецька та Селятинська. Саме вони відповідали всім критеріям ,серед яких :технічна оснащеність та готовність обміну базами даних. Всього по Україні учасниками даного проекту стали 20 громад. З словами директора Чернівецького центру розвитку місцевого самоврядування, Тетяни Татарчук, участь у проекті для громад ,це насем перед створення ліцензійних ІТ продуктів направлених на систематизацію та обмін даних у різних сферах їх життя.

Тетяна Татaук,директор Чернівецького центру розвитку місцевого самоврядування: «Що мається на увазі. Зараз створюється реєстри ,землі,нерухомого майна і т.д . Планукється створення інформаційних систем і саме завдяки участі у цьому проекті, громади отриають доступ до цих реєстрів . Це дійсно єдині реєстри по Україні. Підписання сьогоднішнього меморандуму ,дасть можливість співпрацювати між собою ,зробивши нашу область певним чином пілотною і цьому проекті . Це дасть для громад багато можливостей,які були до цього приховані».

Петро Гайдащук,Ярослава Боячук,Чернівецький репортер,телеканал Чернівці

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2019 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 451 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.