Погода в Черновцах
 
“Чернівці за здоровий спосіб життя“ PDF Друк e-mail
Понеділок, 08 квітня 2019, 15:50


Вести здоровий спосіб життя не тільки корисно але і стає все більш популярно. В цьому переконані представники громадського руху “Чернівці за здоровий спосіб життя “ які 7 квітня відзначили Всесвітній день здоров’я на Центральній площі міста. Організувавши пункти обміну цигарок на цукерки, консультацію лікарів та багато іншого ,що допоможе усім бажаючим звернути увагу свій спосіб життя.

Не тільки генетика і навколишнє середовище але і сам спосіб життя впливає на стан здоров’я людини. Саме в цьому переконаний засновник громадського руху “Чернівці за здоровий спосіб життя “ Микола Гунько . 7 квітня ,саме в день коли була заснована всесвітня організація охорони здоров’я, активісти вийшли на Центральну площу Чернівців з метою пропаганди здорового способу життя ,особливо серед молоді.

Микола Гунько,засновник громадського руху “Чернівці за здоровий спосіб життя “:«Це завжди актуально для молоді адже якщо ти не правильно ведеш образ життя в харчуванні ,ігноруєш фізичні вправи через певний час будуть проблеми. Захід культурно пізнавальний адже ми розповідаємо про принципи здорового способу життя . Також тут можна послухати гру оркестру . Можна виміряти рівень тиску та жиру в організмі . Одним словом ми зробили невеличке свято в Чернівцях».

Також активісти проводять інформаційну роботи з городянами щодо того як правильно розпочати вести здоровий спосіб життя . На думку Дмитра Колотила ,першим кором є відмові від шкідливих звичок.

Дмитро Колотило ,активіст: «Людям які набули певних звичок,це найважче буває щось змінити . Спробуйте вранці випити 1-2 склянки води . Дехто каже о я ніколи не пила воду ,мені здається вона не смачна адже я не звикла. Якщо я про це знаю і переконаний ,то почну це практикувати і вона мені смакуватиме . За 30 хв. до прийому їжі ,здорові люди п’ють воду між прийомами їжі не перекушують . Харчуємось 2-3 рази на день і один з принципів,це здорове харчування ненасичене жирами».

Окрім харчування важливою є фізична активність ,заняття спортом та відмова від шкідливих звичок ,до прикладу таких як паління. Саме для курців які бажають позбутись тютюнової залежності в день свята на Центральній площі розмістили пункти обміну сигарет на цукерки.

Максим ,чернівчанин: «Так вийшло ,що в дитинстві спробував і закинув але коли мені було 17 спробував з нову з друзями разом курили. Зараз хочу кинути курити адже розумію ,що це дуже погано для мого здоров’я».

Петро Гайдащук,Сергій Бабій,Чернівецький репортер,телеканал Чернівці.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2019 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 699 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.