Погода в Черновцах
 
Пленум Чернівецької обласної ради професійних спілок PDF Друк e-mail
Четвер, 18 квітня 2019, 14:51
Про потребу підвищення заробітних плат , підтримку законопроекту, який передбачає внесення змін до оподаткування фізичних осіб та інші важливі питання обговорювали на черговому пленумі Чернівецької обласної ради професійних спілок.

Практично без заборгованості по заробітних платах вдалось завершити минувший 2018 рік,такий результат як зазначає голова обласної ради профспілок Володимир Шкварковський є одним із головних досягнень за останній час але і є куди рости. Не дивлячись на те ,що середня заробітна плата зросла досягнувши відмітки більше 7 тисяч але як зазначає Володимир Шкварковський, цього все одно не достатньо .

Володимир Шкварковський,голова обласної ради профспілок: «Вносимо окремі пропозиції ,щоб звернутись до уряду та роботодавців ,що потрібно зробити для підвищення долі заробітної плати у сумі з реалізованою продукцією а вона в нас нажаль складає від 9до11 % якщо порівняти з європейськими країнами то там 30-35% В нас також є підприємства які працюють на давальницькій сировині можуть забезпечити місцями і 60% але їх мало. Також звертаємось до уряди скоротити податок на фонд заробітної плати це 41% ,коли в країнах Європи ця цифра сягає 22-23%».

Також уваги та знаходження шляху і вирішення проблем потребують і самі профспілкові організації. Найбільшою проблемо Володимир Шкварковський називає небажання керівників новостворених підприємств установ або організацій ,створювати профспілки.

Володимир Шкварковський ,голова обласної ради профспілок: «Коли немає профспілкової організації то практично в більшості випадків не укладається колективний договір, а це головний закон і мала конституція кожного трудового колективу адже зараз затверджується мінімальна зарплатня та прожитковий,а все інше у колективному договорі. Маємо прикрий випадок адже за останні три роки 8 тисяч членів профспілок із загальної нашої когорти вибуло».

Також учасники пленуму хочуть звернутись до Верховної ради України та народних депутатів,які представляють область, з проханням підтримати законопроект, який передбачає внесення змін до оподаткування фізичних осіб.

Володимир Шкварковський, голова обласної ради профспілок: «Це важливо тим ,що до середньої чи мінімальної заробітної плати ,яка теж оподатковується і яка ж то мінімальна зарплатня якщо вона оподатковується так от цей закон передбачає. Тобто мається на увазі,щоб ті хто отримує заробітну плату 50-60 або 100 тисяч і вище в місць відповідно і більше платили до єдиного соціального внеску»

Петро Гайдащук Діана Чігак,Чернівецький репортер,телеканал Чернівці

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2019 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 536 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.