Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Не стріляти у відповідь запропонував Леонід Кучма
П'ятниця, 07 червня 2019, 15:23
Не стріляти у відповідь – такий пункт запропонував прописати у Мінських угодах очільник української делегації на переговорах Леонід Кучма. За його словами, не відповідати на вогонь агресора - це позиція новообраного президента Зеленського.

Проти цього різко виступив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Олег Ляшко, лідер Радикальної Партії «Кучма дає погані пропозиції. Одна з цих пропозицій записати, що наші військові не повинні стріляти у відповідь. Тобто нехай наших людей убивають, а вони не повинні оборонятися, це дурні пропозиції. Якщо вести так перемовини, то краще, не вести, а підняти руки і капітулювати»

Олег Ляшко переконаний, українська сторона у перемовинах має стояти на своєму: перемога, відновлення миру, повернення територій, але не ціною життя військовослужбовців.

Олег Ляшко, лідер Радикальної Партії «Перемовини треба вести виключно переслідуючи одну мету - повернення територій, відновлення миру, але не ціною поразки, не ціною капітуляції, а ціною перемоги. Захист життя наших військовослужбовців - це пріоритет для кожного політика має бути. А якщо вони розповідають, що вас вбивають, а ви підніміть руки і мовчіть, то гнати в шию таких перемовників і політиків»

Олег Ляшко вважає ініціативи у Мінську та призначення людей Януковича Зеленським на ключові посади початком російського реваншу, але пообіцяв українцям його зупинити.

Олег Ляшко, лідер Радикальної Партії «Призначення Лутковської, людини Януковича, представником у Мінську, хіба це не російський реванш? Пропозиція Кучми не відповідати, не стріляти, коли вбивають наших солдат, хіба це не російський реванш? Тому російський реванш сюди вже прийшов. Я питаю Зеленського: де кандидатура нового міністра закордонних справ? Яку політику буде проводити Зеленський? Що він планує робити із законом про мови, що він планує робити з курсом на НАТО, що він планує робити із міжнародними санкціями? Ми не бачимо відповіді на ці питання. Якщо Зеленський починає своє президенство з капітуляції, ми не дозволимо йому капітулювати і поставити країну на коліна»

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 189 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.