Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Втілювали мрії діток з багатодітних родин і з особливими потребами
Вівторок, 11 червня 2019, 14:46
Втілювали мрії діток з багатодітних родин і з особливими потребами сьогодні в Чернівецькому центральному парку культури та відпочинку. Громадські організації та численні спонсори відтворили намальовані малечею подарунки. Як це було - бачила наша знімальна група.

Громадські, релігійні організації та меценати влаштували дітям з багатодітних сімей та діткам з обмеженими можливостями свято. Спочатку малеча намалювала свої бажання, а потім отримала реальні подарунки – іграшки, велосипеди та святковий обід.

Софія Бурденюк Голова Асоціації багатодітних матерів, дітей-інвалідів та дітей сиріт: «Ми будем вітати дітей , програмка від церкви «Віфіль» - привітаннячко і солодкий такий стіл для них. Вони дуже постаралися - і голубці зробили, і картошечка, і даже шашлик. Те, що діти дуже хотіли би поласувати. В на 97 сімей, це більше 580 дітей у нашій організації, і на сьогодні у нас тут 260 дітей буде».

Дітки з обмеженими можливостями, окрім іграшок, потребують особливої уваги.

Уляна Бурденюк ГО «Берегиня дітей з обмеженими можливостями»: «Наша організація займається дітьми-інвалідами, які досягли 18 років і дальше вони знаходяться пожиттєво. Тобто до кінця свого віку вони знаходяться і обслуговуються в нас. Вони отримують різну допомогу – гуманітарну, продуктову, якщо потрібна комусь грошова, то ми залучаємо різних депутатів, спонсорів, які би могли відправити їх на реабілітацію, чи купити потрібну їм річ. Так само мизалучаємо і закордонних спонсорів для отримання памперсної допомоги для них. Адже в нас багато є таких, що лежачі дітки і не в змозі даже самому взяти і поїсти, за ними повинна доглядати їхня мама, або ж хтось із близьких».

Мами таким святом задоволені не менше дітей.

Анастасія Аппель: «Це моя дочка Світлана. Ви знаєте, коли лиш є нагода, ми завжди, ми, як казати, для нас вихід в місто, на любий захід, ми це любим, нам музика, нам спілкування з нашими дітками, нашими друзями, з мамами. Буває, ділимся може там якесь лікування, хтось може дістати щось, розумієте, буває, що в аптеці нема, чи ще щось, ну так ми виходим з такого положення.) (СХ Ганна Гакман Для нас як батьків важливо – подарки дітям тут дають, вони беруть якісь конкурси, участь, на качелях. Для дітей це важливо. Ми як батьки можем що? На зарплату, давайте так, дійсно як зарплата, на мінімальну зарплату ви можете кудась дитину повести, якщо вам не стає платити газ і світло».

Благодійне свято відбулося з нагоди Дня захисту дітей. Тетяна Таран, Ярослава Боячук, Чернівецький репортер, телеканал Чернівці

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 252 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.