Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Розпочався Всеукраїнський дитячо-юнацький військово-патріотична гра «Сокіл»
Вівторок, 11 червня 2019, 15:49
Ще школярі але вже вміло практикуються у поводженні зі зброєю ,навчаються стройової підготовки та засвоюють знання  які можуть знадобитись для захисту країни. У Вижниці на базі дитячого табору Черемош  розпочався другий, обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якій взяли участь більше 160 юнаків та дівчат  практично з усієї області.

Хлопці та дівчата рою “Хотинських козаків” імені Юрія Кушніра є постійними учасниками військово-патріотичної гри Сокіл» («Джура») Завдяки своїй вмотивованості, умінням та бажанню перемагати ,школярі представляли свій край як на обласному так і Всеукраїнському рівнях змагань.

Микола Жижковський ,ройовий рою “Хотинські козаки”: «Головне гасло нашої команди це працюй, працюй, працюй і ще раз працюй!!! Ми завжди долаємо труднощі які б вони не були ,скільки б їх не було . Завжди разом і завжди дружно. Військово-спортивне виховання молоді є одним з найважливіших факторів державності . Якщо молодь не знатиме для чого вона займається наприклад тим самим метанням гранати або стройовою підготовкою то не зможе себе захистити. Ми це молодь,яка розуміє це і плекає свою мову ,любить державу і хоче зробити все щоб вона розквітала».

На думку керівника Олега Подрі,керівника рою “Хотинські козаки” ,патріотичне виховання це та річ яка повинна закладатись з дитинства.

Олег Подря,керівник рою “Хотинські козаки”: «Якщо до 18 років дитина не розуміє,що таке патріотизм і що він потрібен державі ,то відповідно ми маємо таку ситуацію як на сході. Багато хто моїх колег із сходу які також займаються Джурою,кажуть що якби Джура була популяризована хоча б 15 років тому то ми б жили у вільній незалежній українській державі».

Більше 160 юнаків та дівчат майже з усієї області приїхали до Вижниці для участі в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Протягом майже тижня юні патріоти житимуть у наметових містечках на базі одного з таборів ,де відточуватимуть навички змагаючись між командами у різних військово-спортивних дисциплінах ,удосконалюватимуть навички з стройової підготовки та звісно навчатимуться поводженню зі зброєю.

Такі заняття на думку Сторожинчанина Вадима Кубаря є необхідними і як сподівається сам ,вони допоможуть йому в майбутньому під час вступу на військової службу.

Вадим Кубар: «Я патріот вперту чергу і це повинен кожен знати як поводитись із зброєю і для чого її потрібно розбирати і збирати ,щоб знати який у неї механізм та у випадку неполадки її усунути».

Даний захід проводиться вже в одинадцяте та за словами представників департаменту освіти та науки ОДА ,з кожним роком кількість бажаючих долучитись до військово-патріотичного виховання тільки збільшується

Олександра Холевчук,головний спеціаліст відділу інклюзивної освіти та виховної роботи департаменту Освіти та науки Чернівецької ОДА: «Перший обласний етап ,який був проведений 11 років тому ,налічував близько 20 учасників . Сьогодні ми маємо 160 учасників. З кожним як бачите збільшується тенденція до участі ,гра стає ще популярнішою і це перед усім велика заслуга педагогічних працівників на сам перед вчителів захисту вітчизни. Керівників гуртків туристично-краєзнавчого спрямування та військово-патріотичного спрямування».

Окрім педагогів до роботи з дітьми всіляко залучаються військові серед яких ветерани війни в Афганістані та учасники бойових дій на сході України. Як зазначають представники військового комісаріату області ,виховання патріотизму та почуття братерства в молоді є дуже актуальним на сьогодні.

Тетяна Попович,начальниця прес-служби Чернівецького ОВК: «Для обласного військового комісаріату такі заходи надзвичайно важливі так як юнаки та дівчата є нашими майбутніми захисниками та потенційними військовослужбовцями. Оперативне командування “Захід” та особисто генерал-лейтенант Олександр Павлюк ,підтримує заходи військово-патріотичного виховання молоді та всіляко сприяє їх проведенню у західних областях України».

Петро Гайдащук,Діана Чігак,Чернівецький репортер,телеканал Чернівці

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 514 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.