Погода в Черновцах
 
Відкриття «Ореn Sрасе» PDF Друк e-mail
Вівторок, 11 червня 2019, 14:53
Нове сучасне,європейське відділення державної реєстрації актів цивільного стану з’явилось на Вижниччині. 10 червня у Вижниці відбулась презентація та відкриття нового приміщення у форматі «Ореn Sрасе» де громадяни зможуть отримати свідоцтва про народження, шлюб і не тільки за новими стандартами обслуговування.

Європейський рівень надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану відтепер доступний і мешканцям Вижниці. В сучасному та доступному приміщенні ,люди зможуть отримати свідоцтва про народження, шлюб, довідки чи витяги з реєстрів .

Ірина Дубиківська. начальник Управління ДРАЦС Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України: «Ми навчили працівників працювати за уніфікованим способом . У нас електронні черги ,що дисциплінує як фахівців які працюють так і самих відвідувачів. Всі бачать,що це відкрито прозоро без хабарів ,корупції . Всі розумію в який спосіб і що робить державний реєстратор . Ви маєте можливість не бігати до банку або на пошту . Все це є тут ,ви оплатили отримали документи та пішли».

Офіс такого типу є 29 в Україні та другим в Чернівецькій області . Всі нові відділення працюють у форматі «Ореn Sрасе» який повинен замінити стару систему обслуговування та надавати близько 14 різних послуг.

Вікторія Васильчук , начальниця головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області: «Основна відмінність від відділів РАГСУ ,це відсутність черг ,це зручний офіс і приємна обстановка ,куди приємно прийти громадянам. Це можливість звернутись до будь0якого працівника або спеціаліста для того,щоб отримати будь-яку послугу . Тобто вас не відправлять для реєстрації шлюбу до одного спеціаліста а для реєстрації новонародженого в інший кабінет тобто всі ці послуги ви отримуєте в одну зручному приміщенні».

У день відкриття нового офісу не обійшлось і без святкування . Вижничани Орися та Василь Безінські відзначали 30-річчя подружнього життя в залі для урочистих подій.

Василь Безінський, мешканець міста Вижниця: «Познайомились ми в 1973 році,1 вересня . Коли нас в першому класі посадили за одну парту так ми і просиділи разом 10 років ,а потім було зізнання в коханні. 30 років як ми уже разом ,нам сказали,що можуть організувати таке свято і ми погодились . Це чудове приміщення ,оновлене гарне ,воно дійсно для людей».

Петро Гайдащук,Діана Чігак,Чернівецький репортер,телеканал Чернівці

 

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 425 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.