Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Відкриття «Ореn Sрасе»
Вівторок, 11 червня 2019, 15:53
Нове сучасне,європейське відділення державної реєстрації актів цивільного стану з’явилось на Вижниччині. 10 червня у Вижниці відбулась презентація та відкриття нового приміщення у форматі «Ореn Sрасе» де громадяни зможуть отримати свідоцтва про народження, шлюб і не тільки за новими стандартами обслуговування.

Європейський рівень надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану відтепер доступний і мешканцям Вижниці. В сучасному та доступному приміщенні ,люди зможуть отримати свідоцтва про народження, шлюб, довідки чи витяги з реєстрів .

Ірина Дубиківська. начальник Управління ДРАЦС Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України: «Ми навчили працівників працювати за уніфікованим способом . У нас електронні черги ,що дисциплінує як фахівців які працюють так і самих відвідувачів. Всі бачать,що це відкрито прозоро без хабарів ,корупції . Всі розумію в який спосіб і що робить державний реєстратор . Ви маєте можливість не бігати до банку або на пошту . Все це є тут ,ви оплатили отримали документи та пішли».

Офіс такого типу є 29 в Україні та другим в Чернівецькій області . Всі нові відділення працюють у форматі «Ореn Sрасе» який повинен замінити стару систему обслуговування та надавати близько 14 різних послуг.

Вікторія Васильчук , начальниця головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області: «Основна відмінність від відділів РАГСУ ,це відсутність черг ,це зручний офіс і приємна обстановка ,куди приємно прийти громадянам. Це можливість звернутись до будь0якого працівника або спеціаліста для того,щоб отримати будь-яку послугу . Тобто вас не відправлять для реєстрації шлюбу до одного спеціаліста а для реєстрації новонародженого в інший кабінет тобто всі ці послуги ви отримуєте в одну зручному приміщенні».

У день відкриття нового офісу не обійшлось і без святкування . Вижничани Орися та Василь Безінські відзначали 30-річчя подружнього життя в залі для урочистих подій.

Василь Безінський, мешканець міста Вижниця: «Познайомились ми в 1973 році,1 вересня . Коли нас в першому класі посадили за одну парту так ми і просиділи разом 10 років ,а потім було зізнання в коханні. 30 років як ми уже разом ,нам сказали,що можуть організувати таке свято і ми погодились . Це чудове приміщення ,оновлене гарне ,воно дійсно для людей».

Петро Гайдащук,Діана Чігак,Чернівецький репортер,телеканал Чернівці

 

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 513 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.