Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
500 тисяч доларів США. Хабар саме такого розміру пропонували заплатити підприємцю з Хмельниччини за виділення землі у Путильському районі
Четвер, 13 червня 2019, 13:00
Організовану групу правоохоронці затримали на гарячому в одному з кафе Кам’янця-Подільського під час отримання першої частини данини у 200 тисяч доларів. В групу входили депутат Путильської районної ради, виконуюча обов’язки голови сільської об’єднаної територіальної громади, працівники ОТГ, і двоє високих поліцейських чинів області, які дійсно відносяться до керівної ланки.

За гроші пообіцяли надати підприємцю земельну ділянку у сотню гектарів в гірській місцевості із земель запасу. А для цього складалися фіктивні заповіти від померлих осіб, а працівники поліції мали вирішити питання впорядкування документації на відчуження земельних ділянок. Зловмисники знаходяться під ватрою, їм загрожує від 8 до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Іван Тичина, начальник Управління захисту економіки в Чернівецькій області: «Справа цікава тим, що діяла організована злочинна група, діяла досиль цинічно, шляхом просто відбору земель, які належать територіальній громаді і переведення її фактично підприємцю і вимагали при цьому гроші. І особлива небезпечність полягає в тому, що там діяли працівники поліції. Працівники поліції, які знають методи роботи, вони знають як уникнути відповідальності за злочини, які надавали свою підтримку, які фактично виконували той пласт роботи, який їм було виділено організатором злочинної цієї схеми і фактично один із працівників був затриманий, коли отримував ці кошти разом з представниками ОТГ».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 687 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.