Погода в Черновцах
 
Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук у Чернівцях PDF Друк e-mail
Четвер, 13 червня 2019, 14:22
Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук представив свою команду у Чернівцях. В партійних списках є відомий вчитель фізики - Пауль Пшенічка. Кандидатом на 201 виборчому округу стане громадський активіст - Максим Кияк, а координуватиме роботу партії у Чернівцях - бізнесмен Олексій Попович.

Святослав Вакарчук, лідер партії "Голос": «Ми всі і я зокрема ставимось з великою повагою до вибору українського народу, і те що відбулось на президентських виборах, насправді це показало, що суспільство вимагає змін. Це емоційний посил, але він тим не менш існує, і не можна робити вигляд, що його нема. Цим голосуванням люди поставили оцінку всій старій владі в основі всіх старих політиків».

І це прямо пов'язано із ідеологією новоствореної політичної сили.

Святослав Вакарчук, лідер партії "Голос"

Ми будемо пропонувати ще більш кардинальні зміни, тому що ми вважаємо, що треба рухатись вперед швидко. Якщо ж раптом він буде робити не ті речі, які він декларував, або ж зраджувати інтереси своїх виборців, то ми зрозуміло будемо робити все, щоб змусити його відповідати перед виборцями. )

Святослав Вакарчук, лідер партії "Голос": «Тоді я був один, я грав за чужими правилами, і я відчував себе в якомуцсь сенсі білою вороною, я добре вивчив ті правила, не дай Бог нікому жити по таким правилам. Але зараз це зовсім інша ситуація, тому що я веду на вибори команду однодумців, таких як Максим і багато інших, і я думаю, що разом нам вдасться змінити правила гри в українській політиці».

Святослав Вакарчук, лідер партії "Голос": «Мені задавали це питання двічі, таке враження, що ви його під копірку задаєте всі. А в якому сенсі - непрямий підкуп виборців? В чому він полягає? - Безкоштовний концерт. - Ну і що? ОЕ не може дати безкоштовний концерт у Чернівцях? Запитайте в людей, їм подобається це чи ні? Там немає жодного слова агітації, під час концерту немає жодної символіки жодної партії. Я не говорю жодних лозунгів, це просто концерт».

Пауль Пшенічка, кандидат від партії "Голос": «Я опікуюся освітою, тому я намагаюся бути всюди де тільки можна пропагувати свої ідеї. Дуже радий, що я маю знайомство з Святославом не так вже давно, з серпня минулого року».

Максим Кияк, кандидат від партії "Голос" 201 округ: «Що мене зацікавило в новій політичній силі? Це те що справді можна назвати "людиноцентричністю". Бо в основі всіх процесів саме стоїть людина. Також мені подобається, що в партії, в політичній силі є певна можливість і бажання творити моральну політику нової якості».

 

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 342 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.