Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Зараз більше 50 футбольних майданчиків із штучним покриттям
Середа, 19 червня 2019, 15:04
Зараз на Буковині функціонують більше 50 футбольних майданчиків із штучним покриттям і найближчим часом ця цифра буде тільки збільшуватись.

Станом на сьогодні на Буковині у стані будівництва та реконструкції знаходять майже 20 футбольних майданчиків з штучним покриттям. Їхнє фінансування йде за рахунок спеціальної програми федерації футболу, обласного та місцевого бюджету, а також приватних підприємців.

Богдан Вітовський начальник управління молоді та спорту Чернівецької ОДА: «Потрібно для людей створити умови, не тільки ці майданчики а й ті які можна використовувати для різних видів спорту, волейбол, баскетбол, теніс. До речі теж є така програма яка фінансується через міністерство і на неї теж передбачаються кошти».

Масове будівництво об’єктів спортивної інфраструктури повинне збільшити інтерес громадян до здорового способу життя, і найголовніше привернути увагу дітей до спорту – говорить очільник управління молоді і спорту Чернівецької ОДА Богдан Вітовський.

Богдан Вітовський начальник управління молоді та спорту Чернівецької ОДА: «Здорова молодь на моє переконання це майбутнє України, а серед здорової молоді чим більше буде займатись молодих людей від шкільного віку вони переходитимуть у спортивні школи, далі олімпійський резерв і так народжуються- чемпіони, призери, всеукраїнських, міжнародних змагань».

Микола Швець. Андрій Дубінецький. Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 500 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.