Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
До ВР потрапляють 5 партій
Середа, 19 червня 2019, 15:08
За даними американської соціологічної компанії  Edison Research до Верховної ради потрапляють 5 партій. Ще 2  політичні сили Радикальна партія та Сила і честь майже долають прохідний бар'єр.

Володимир Цибулько, політичний експерт - «Виборець Тимошенко дробиться між аграрною партією, ляшком і частково свободою і європейською солідарністю. Тимошенко так хоче влади, що вона починає розчинятися в зеленському. Вона починає повторяти його звороти, його випади. Друге, Зеленський за ринок землі і це принциповий момент, коли тимошенко просто зрадила свого виборця. Тому що більшість селян не розуміють дикого ринку землі вони хочуть прогнозованої і передбачуваної політики щодо землі і тут Ляшко є якраз дуже жорстким опонентом зеленського. Хороша якісна структура РПЛ і наявність депутатського корпусу всіх рівнів від облрад до райрад і сільських і селищних дозволяє отримати хороший результат на перегонах».

Політичний експерт Тарас Загородній вважає, що нинішні рейтинги не відображають справжню картину народних симпатій, адже соціологи не доїжджають до сіл. А саме в глибинці зосереджений виборець окремих партій, особливо тих, які не гребують спілкуванням з людьми.

Тарас Загородній, політичний екперт  - «Більшість наших політиків, вони більше такі віртуальні, вони бояться спілкуватися з людьми, відверто бояться. У Ляшка є величезний особистістний ресурс, мабуть найкращий в країні. Він не боїться спілкуватися з людьми і він може їх переконати. Достатньо енергії для того, щоб пробігти цю виборчу кампанію, достатньо активно і переманити до себе і електорат, який тимчасово поки що перейшов або Зеленському, або Тимошенко».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 513 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.