Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Спека призвела до зростання кількості викликів швидкої
Середа, 19 червня 2019, 15:59
На Буковині неймовірна спека призвела до зростання кількості викликів швидкої медичної допомоги. Найчастіше погано людям стає на вулиці. Як вберегти себе та своїх дітей від теплового удару - далі.

Спека на Буковині не відступає. І впливає буквально на всі сфери нашого побутового життя. Але найважливішою є здоров’я. Викликів у працівників швидкої допомоги завжди вистачає. А взимку і влітку їх стає значно більше.

Богдан Головацький Заступник директора з оперативної роботи та медицини катастроф Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф - В період, коли з’явилася спека, в нас вуличних викликів з’явилося, збільшилось на 30-40%. З них достатня частка викликів на зупинки громадського транспорту. Особливо люди похилого віку погано починають себе почувати у громадському транспорті. Дуже велика частка в нас також збільшилось вуличних викликів з приводу перегрівання і вживання алкоголю. Як правило, це люди без певного місця проживання.

Що робити аби убезпечити себе та близьких від теплового удару?

Богдан Головацький Заступник директора з оперативної роботи та медицини катастроф Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф - Перш за все повинні бути створені комфортні умови у приміщеннях, тобто відповідно, вологість і температура у приміщенні. Друге, це перебуваючи на сонці треба захищати голову від перегріву, і зменшити перебування на сонці особливо людей похилого віку без потреби. Дітей бажано, в першу чергу, це захищати голову і збільшувати тепловіддачу. Тобто щоби дитина була якомога більше відкрита, щоби не перегрівати.

Тетяна Таран, Сергій Бабій, Чернівецький репортер, телеканал Чернівці

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 454 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.