Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Диплом це ще не вирок (ВІДЕО)
Вівторок, 25 червня 2019, 03:20
Якщо ваш фах не відповідає вашим потребам, або ви колись зробити неправильний вибір спеціальності то Чернівецький обласний центр зайнятості пропонує перекваліфікацію на майже 100 інших професій.
Ірина Нікорич з дитинства відчувала тягу до творчості, тому вибір професії пав на спеціальність дизайнера мистецтв , однак після закінчення навчання вона довгий час не могла працевлаштуватись за фахом, і вирішила перекваліфікуватись за допомогою обласного центру зайнятості.
Ірина Нікорич: «Певний період свого життя я працювала не за освітою, адже після закінчення ВУЗу я не змогла працевлаштуватись за фахом. Спробувала інші роботи і менеджером і адміністратором. Зрозуміла що хочу щось змінити і працювати за покликанням. Зрозуміла що я творча натура і хочу працювати у цій сфері».
Дізнавшись про курси 3д дизайну Ірина звернулась в обласний центр зайнятості, де їй надали можливість пройти курс перекваліфікації у місті Рівне, тривалістю три місяці, під час яких вона опанувала для себе нові програми для графічного дизайну та отримала відповідний сертифікат.
Ірина Нікорич: «Мені хотілось все ж таки малювати, розвиватись у творчості адже якщо ти народився людиною із здібностями то їх потрібно розвивати».
Загалом курси перекваліфікації можна пройти більш ніж за 90 спеціальностями у 11 центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості . Марія Кобєлєва заступник директор Чернівецького обласного центру зайнятості розповідає, що багато студентів вибирають спеціальність з помилкових мотивів, через що потім не мають бажання працювати за фахом, однак ніколи не пізно перекваліфікуватись на те що вам більше до душі.
Марія Кобєлєва заступник директора Чернівецького ОЦЗ: «Дуже часто молодь ми перепрофілюємо та навчаємо і допомагаємо їм вибрати ту професію яка їм до душі. Ми їх в
цьому заохочуємо та підтримуємо».
Загалом у цьому році на Буковині   більше 200 безробітних здобули нову освіту, серед них 50 молодих людей у віці  до 35 років, 6 –  з обмеженими фізичними можливостями та 1 учасник АТО

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 236 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.