Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Про синтез освіти,бізнесу та адміністративних практик і як це поєднати в одній спеціальності (ВІДЕО)
Вівторок, 25 червня 2019, 03:22
Нові спеціальності кафедри економічної теорії,менеджменту і адміністрування економічного факультету ЧНУ ім.. Ю. Федьковича презентували на брифінгу за участі науковців та представників бізнесу міста.
Про синтез освіти,бізнесу та адміністративних практик і як це поєднати в одній спеціальності. Говорили під час брифінгу за участі  представників  бізнесу міста ,різних фахівців та  науковців економічного факультету  , де нещодавно вирішили поєднати менеджмент та психологію і популяризувати їх саме таке завдання стоїть перед освітньою програмою психології управління, яка з 2019 року  буде започаткована в магістерській програмі підготовки ,спеціальності Менеджент.
Валентина Радчук,завідувачка кафедри практичної психології ЧНУ ім. Ю. Федьковича: «Ми вважаємо,що фахівець,керівник ,який буде наділений компетенціями і соціально-психологічними знаннями ,у роботі з персоналом та веденням ділових ігор. Буде своєрідним тренером,який вчитиме інших,підбиратиме кадри та створюватиме успішний напрямок . Я вважаю,що в такому підході є майбутні перспективи.
Зоя Галушка,завідувачка кафедри  економічної теорії менеджменту і адміністрування ЧНУ ім.Ю. Федьковича: «Ми готуємо фахівців за трьома спеціальностями ,це аналітична економіка ,менеджмент аналіз і адміністрування та цього року ми відкриваємо психологію ділового адміністрування  Спеціальності дуже популярні . Менеджерські спеціальності минулого року зайняли 3-е місце за чисельністю студентів ,які подали свої заяви до ступу на свою спеціальність . Наші випускники можуть працювати на підприємствах різних форм власності в державних структурах і органах місцевого самоврядування ,наприклад в ОТГ або навіть у медичній галузі ,які претендують на адміністративні посади».
На думку учасників презентації підготовка саме таких фахівців дасть змогу займати керуючі посади людині,яка володіє набором знань з менеджменту  ,роботи в колективі та швидким пошуком виходу з проблемних ситуацій. Підготовка фахівців за  спеціалізацією психологія ділового адміністрування на даний час є єдиною в регіоні,запровадженою на економічному факультеті ЧНУ.
Роман Петришин,ректор ЧНУ ім. Ю. Федьковича: «Пропонуються нові програми освітні,ведеться серйозна робота в тому числі із закордонними партнерами . Декан факультету практично щомісяця виїздить до закордонних наших партнерів для того щоб нові ідеї які могли б підняти якість освітніх послуг ,втілювати у нас на факультеті . Я сподіваюсь ,що декан та завідувач і його заступники зуміють підняти факультет ще на вищий рівень і бути конкурентоздатними у нас на Україні».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 290 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.