Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Аби відчували себе як вдома (ВІДЕО)
Вівторок, 25 червня 2019, 03:28
Для прикордонників Чернівецького загону актори обласного театру імені Ольги Кобилянської влаштували концерт. Гастролі розпочали у Глибоцькому районі, де розташовується один із підрозділів охорони державного кордону, а далі обіцяють відвідати решту прикордонних відділів.
Робота прикордонників заключається у цілодобовій охороні державного кордону, тож часто військові виснажуюються не тільки фізично, а й морально, адже вільного часу - обмаль. Тож аби хлопці хоч на кілька годин відчули себе як вдома для них артисти театру влаштували концерт.
Юрій Марчак, директор Чернівецького обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської: «Ми сьогодні з живою музикою, живим словом і живими людьми нашими акторами і музичним складом, який наразі є в театрі. Ми думаємо, що ми принесли миті радості людям, які далеко від живої музики і весь час займаються своєю роботою на сторожі наших кордонів».
Гастрольний тур артисти і музиканти театру вирішили розпочати концертом на відділенні інспекторів прикордонної служби Біла Криниця відділу прикордонної служби "Порубне".
Сергій Любашевський, заступник начальника Чернівецького прикордонного загону: «Значна кількість персоналу строкової служби безпосередньо перебуває в підрозділах охорони державного кордону, і на жаль, в них немає постійної можливості виїжджати в місто Чернівці і відвідувати такі заклади як філармонія, або театр. Але постійний персонал, який постійно і безпосередньо неме службу в прикордонному загоні завдяки спільній співпраці з театром, таку можливість мають».
Дві години музики на будь-який смак тішили близько пів сотні прикордонників. Хлоппці кажуть, були б не проти відвідувати такі концерти частіше.
Назар Скийський, прикордонник: «Сподобавдя дуже виступ. не кожного дня можна почути живий виступ, живу музику, живих музикантів я б дуже хотів, аби на кожному відділі була така можливість послухати живу музику у виконанні артистів».
І завдяки спільній співпраці - така можливість в інших відділах буде.
Сергій Любашевський, заступник начальника Чернівецького прикордонного загону: «Ця робота буде продовжуватись надалі, ми вже трошки наперед забігаємо, плануємо аналогічний захід провести на румунській ділянці у підрозділах, які безпосередньо перебувають у більшій напрузі: це такі, як Красноїльськ і Селятин. Ця робота буде продовжуватись і я думаю надалі аналогічний захід ми проведемо саме в цих підрозділах».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 393 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.