Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Орендар обіцяв прийти і показати приміщення комісії, але знову не з'явився, а запасних ключів ні в кого немає (ВІДЕО)
Середа, 26 червня 2019, 02:20
Тож членам робочої групи, яка розбирається у питанні неправомірного втручання в автентику приміщення колишньої "Української книги" немає чого оцінювати. Тож довелося викликати поліцію.
Оксана Драчковська, членкиня робочої групи: «Мало відбутися ось тут прямо в приміщенні. Мав прийти орендар з ключами і відкрити приміщення і там прямо всередині і засідала б робоча група. Але орендар не прийшов, що в принципі зрозуміло, більше того від представників департаменту були якісь претензії, що ми собі щось вигадали, що не мало так бути і перенесли на 16.00».
Та й о четвертій вечора орендар з ключами не з'явився. Хоча каже директор департаменту розвитку Чернівецької міськради Віталій Гавриш, він зобов'язався у договорі оренди - надавати безперешкодне потрапляння в приміщення представників власника, тобто чиновників із департаменту. Тож не змігши відбитись від містян, які знову прийшли під стіни колишньої книгарні Віталію Гавришу довелось викликати поліцію. Щоправда правоохоронці цю ситуацію можуть лише задокументували, але забезпечити прохід в приміщення - не мають права.
Оксана Драчковська, членкиня робочої групи: «Отримали гроші уже за те щоб відбувся перехід цього приміщення в конкретні руки, в майбутньому в приватну власність. Ось так мені пояснюють люди, що депутати отримали вже за це якусь свою винагороду. Відповідно вони не можуть підвести того хто їм заплатив».
Тетяна Шепелько, радниця Чернівецького міського голови: «Кажуть, що за цим приміщенням стоїть прізвище депутата Пуршаги. Це інсайд, я не знаю чи це відповідає дійсності, але ми всі чули однакове, але ніхто не говорить це прізвище в голос. Мені кажуть: "Тань, хочеш відкрити приміщення української книги, позвони Пуршазі"».
Хоча в документах на оренду прізвище вищезазначеного депутата не вказано, але його колега Ольга Кобевко вирішила все ж йому подзвонити.
«А можете під’їхати до Центральної площі, до української книги, дуже терміново? Ви знаєте, що тут руйнується така пам'ятка. - Не можу. - Як не можете? - А кому дзвонити, у Вас же ж ключі... - З чого Ви взяли, що у мене ключі? - А що у Вас немає ключів? Я думала у Вас ключі від усіх дверей є. - Я думаю, що Ви помиляєтесь».
Врешті чернівецький митець Анатоль Федірко, пам’ятник якого біля "Української книги" нещодавно теж було понищено, чи то жартома чи то повністю серйозно влаштувати голодування допоки культурно-мистецький центр не відновлять.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 311 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.