Погода в Черновцах
 
Зорганізувались, найняли робітників та техніку та розпочали ремонт дороги (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Четвер, 27 червня 2019, 09:47
Мешканці вулиці Щабанюка в Чернівцях самостійно почали ремонт бордюрів та дорожнього покриття ,яке вже багато років знаходиться в неналежному стані.
Починаючи з самого ранку на вулиці Щербанюка ,кипить робота ,робітники за допомогою техніки ,розпочали ремонт дороги ,який анонсували декілька днів тому адже невдоволені станом дорожнього покриття ,яке не ремонтували роками.  Невдоваолені такою ситуацію на своїй вулиці місцеві мешканці вирішили самоорганізуватись для вирішення ситуації ,допомогти Чернівчанам вирішила і народна депутатка  Оксана Продан.
Оксана Продан ,народна депутатка України: «Почали шукати як це зробити ,знайшли бізнес який зацікавлений в тому як зробити дорогу . Громада доєдналась і сказала,що ми готові робити все разом і сьогодні . В нас тут громада активісти бізнес який фінансує все ,а я їм допомагаю».
Триватимуть ремонтні роботи орієнтовно три дні . Протягом цього часу рух дорогою буде ускладнений тому водіїв просять поставитись з розумінням до незручностей. В планах мешканців провести ремонт асфальтного покриття та бордюрів . Для орбіт планують використати тільки власні спільно зібрані кошти.  
Оксана Продан ,народна депутатка України: «Все це фінансується спільно тими людьми які об’єднались і скільки це коштуватиме я не знаю адже моє завдання зорганізувати людей і допомогти їм. Робитимуть дорогу і сподіваюсь досить швидко ,обіцяють зробити. Я думаю,коли люди в місті побачать  ,що так можна робити ,то ми зробимо так і далі».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29 30

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1272 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.