Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
До дочасних виборів у парламент залишилося трохи більше місяця (ВІДЕО)
Четвер, 27 червня 2019, 10:52
Тож ми продовжуємо Вас знайомити із кандидатами. Свою кандидатуру по 201 виборчому окрузі представила і ВО "Свобода". Ним став будівельник,бізнесмен Василь Зазуляк.
Найбільша і найдавніша проблема Чернівців, на думку кандидата в народні депутати від ВО "Сбоводи" Василя Зазуляка - є відсутність інфраструктури міста.
Василь Зазуляк, кандидат в народні депутати від ВО "Свобода" 201 округ: «На вертольотах ніхто не пересувається і всі їздять по тим ямам, всі бачать те яка в нас погана інфараструктура. І через це дуже часто люди себе у Чернівцях часто не бачть, особливо молоді люди, ті які мали б будувати місто, мали б робити його кращим».
Тож каже Василь Зазуляк, що основне завдання - зробити так, аби молоді люди, які їдуть вчитися в інші міста та країни, мали стимул повертатися до Чернівців. Для цього насамперед потрібно створити комфортні умови для інвесторів.
Василь Зазуляк, кандидат в народні депутати від ВО "Свобода" 201 округ: «Робочих місць стає все менше, особливо на тих підприємствах, які є містоутворюючими. На жаль, у нас без цих робочих місць розвитку міста не може бути і є ризик того що Чернівці з часом стануть районним центром».
Але каже кандидат, що інвестори не зайдуть в місто допоки тут не буде не тільки прозорих умов ведення бізнесу, але й елементарної доступності. Бо елементарне транспортування товару розбитими шляхами - не привабить сюди інвестиції.
Василь Зазуляк, кандидат в народні депутати від ВО "Свобода" 201 округ: «Однією із основних проблем міста є проблема доступності самого міста, ми знаходимось в унікальному географічному положенні, але всі свої переваги не використовуємо. Більше того наші депутати за весь цей час не спромоглися зробити так, щоб Чернівці стали доступними для інвесторів, для інших українців, для Європи».
Тож каже кандидат, саме тому він йде на дочасові вибори в парламент. Кандидат каже, на 201 мажоритарному окрузі у всіх кандидатів однакові шанси.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29 30

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 444 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.