Погода в Черновцах
 
Чернівецький обласний центр зайнятості продовжує проводити ярмарки вакансій для установ які не повністю укомплектовані спеціалістами (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 липня 2019, 19:16
Так Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня вже декілька років не може укомплектувати проблемні вакансії.
Чернівецькій обласний центр зайнятості проводить спеціальні міні-ярмарки для роботодавців що шукають нових співробітників. Дані ярмарки є вузькопрофільними, що допомагає краще налагодити контакт між представниками установи та непрацевлаштованими громадянами.
Любов Кожолянко директор Чернівецького обласного центру зайнятості: «Ми надали сьогодні майданчик для того щоб шукачі роботи могли напряму поспілкуватися з керівником установи, головним бухгалтером установи. Сьогодні обговорюємо проблеми чому ми довго не можемо укомплектувати колектив. Ми намагались ініціювати таку розмову і вона дуже жваво відбувається».
Для повного  укомплектування  Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні не вистачає фармацевта та бухгалтера.  Також є вакансія на перспективу заступника головного лікаря  з економічних питань. Вікторія раніше працювала фармацевтом, потім змінила профіль на педагога іноземної мови, а зараз нову шукає для себе нове місце працевлаштування.
Вікторія шукає роботу: «Зробила висновки що на ту заробітну плату яку пропонують наприклад бухгалтеру, навряд хтось захоче піти навіть з молодих спеціалістів, адже приватні фірми пропонують у двічі більше. Якщо взяти до уваги комунальні платежі, проїзд, харчування, то за 4 тисячі нереально прожити місяць».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2019 >
П В С Ч П С Н
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1306 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.