Погода в Черновцах
 
Міністерство юстиції України продовжує вводити нововведення для майбутніх юристів (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 липня 2019, 16:16
Основна мета проведення тестування для студентів перед вступом на магістратуру це зменшення корупційних ризиків та незалежне оцінювання знань майбутніх юристів. Заступник міністра юстиції України Сергій Петухов зазначає важливість даних нововведень для юридичної системи країни.
Сергій Петухов заступник міністра юстиції України: «Ми маємо серйозні обговорення стосовно того що має бути для підвищення якості. Зокрема буде введений крім ЗНО єдиний іспит на виході , тобто ми можемо гарантувати якість людей які закінчать факультет, і вони стануть таким входом в професію, тобто вже мало закінчити університет щоб стати суддею чи ще кимось а ще потрібно здати кваліфікаційний іспит».
Ігор, щойно склав тестування з іноземної мови, розповідає, що воно далось йому не дуже складно тому якщо ви сумлінно навчались всі роки то вам буде нескладно його здати.
Ігор студент: «Я вважаю що потрібно такі ЗНО, адже так студенти більше вчать а тести дійсно перевіряють твої знання чи ти щось знаєш чи ні».
Дані нововведення дозволять підвищити рівень підготовки юристів які після навчання у вищих навчальних закладах
будуть працювати за фахом – говорить начальник головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Вікторія Васильчук.
Вікторія Васильчук говорить начальник головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області: «Ми потребуємо не кількості юристів на їх якості, іспити на магістратуру які складаються з трьох основних частин дозволяються допустити до навчання тільки найкращих студентів і потім вже готові юристи будуть приступати до роботи».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2019 >
П В С Ч П С Н
1 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 926 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.