Погода в Черновцах
 
До бюджету Буковини надійшло більше грошей аніж минулого року PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 серпня 2019, 13:41

До бюджету Буковини за перше півріччя 2019 надійшло на 15 відсотків більше коштів у порівнянні з минулим роком. Про це під час зустрічі з журналістами оголосила директорка департаменту фінансів Чернівецької ОДА Анжела Дякова, однак на її думку ці надходження могли бути у рази більшими. Чому так? -дізнаєтесь в сюжеті.
За перше півріччя цього року у порівнянні з минулим, спостерігається приріст надходжень, станом на сьогодні в області немає заборгованостей по виплаті заробітних плат у державних сферах, у громадах доходи у розрахунку на одну особу збільшились майже на 250 гривен – говорить Анжела Дякова директор  Департаменту фінансів Чернівецької ОДА.
Анжела Дякова директорка департаменту фінансів Чернівецької ОДА  --  Відрадно те що всі бюджети крім чотирьох сільських рад виконані це дало змогу всім фінансувати видатки, у нас на сьогодні немає боргів по зарплаті ви може чули що у інших областях є такі проблеми на сьогодні ми проводимо всі видатки які є у кошторисах установ, тому таких проблем немає.

Однак даний підйом економічних показників міг бути набагато вищим, більшість надходжень до бюджету йде саме з державних установ а не з торгівлі чи промисловості, на думку Анжели Дякової це зумовлено високим рівнем тіньової економіки, майже 40 відсотків працевлаштованих буковинців отримують заробітну плату у конвертах.
Анжела Дякова директорка департаменту фінансів Чернівецької ОДА  --  Сумно те що найбільше надходжень до місцевих бюджетів це бюджетна сфера сплачує,  податок з доходів фізичних осіб який складає 60 відсотків усіх надходжень і цього податку надходить найбільше з бюджетних установ. Нам є над чим працювати і так говорять що 40 відсотків промисловості знаходиться в тіні і ми повинні достукатись
щоб ці кошти йшли у державний та місцеві бюджети.

Микола Швець. Діана Чігак. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 946 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.