Погода в Черновцах
 
До бюджету Буковини надійшло більше грошей аніж минулого року PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 серпня 2019, 13:41

До бюджету Буковини за перше півріччя 2019 надійшло на 15 відсотків більше коштів у порівнянні з минулим роком. Про це під час зустрічі з журналістами оголосила директорка департаменту фінансів Чернівецької ОДА Анжела Дякова, однак на її думку ці надходження могли бути у рази більшими. Чому так? -дізнаєтесь в сюжеті.
За перше півріччя цього року у порівнянні з минулим, спостерігається приріст надходжень, станом на сьогодні в області немає заборгованостей по виплаті заробітних плат у державних сферах, у громадах доходи у розрахунку на одну особу збільшились майже на 250 гривен – говорить Анжела Дякова директор  Департаменту фінансів Чернівецької ОДА.
Анжела Дякова директорка департаменту фінансів Чернівецької ОДА  --  Відрадно те що всі бюджети крім чотирьох сільських рад виконані це дало змогу всім фінансувати видатки, у нас на сьогодні немає боргів по зарплаті ви може чули що у інших областях є такі проблеми на сьогодні ми проводимо всі видатки які є у кошторисах установ, тому таких проблем немає.

Однак даний підйом економічних показників міг бути набагато вищим, більшість надходжень до бюджету йде саме з державних установ а не з торгівлі чи промисловості, на думку Анжели Дякової це зумовлено високим рівнем тіньової економіки, майже 40 відсотків працевлаштованих буковинців отримують заробітну плату у конвертах.
Анжела Дякова директорка департаменту фінансів Чернівецької ОДА  --  Сумно те що найбільше надходжень до місцевих бюджетів це бюджетна сфера сплачує,  податок з доходів фізичних осіб який складає 60 відсотків усіх надходжень і цього податку надходить найбільше з бюджетних установ. Нам є над чим працювати і так говорять що 40 відсотків промисловості знаходиться в тіні і ми повинні достукатись
щоб ці кошти йшли у державний та місцеві бюджети.

Микола Швець. Діана Чігак. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 473 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.