Погода в Черновцах
 
Призначення пенсій в один дотик PDF Друк e-mail
Середа, 14 серпня 2019, 13:17

Призначення пенсій в один дотик. Тепер для громадян, які досягли пенсійного віку розробили спеціальну послугу за допомогоб якої можна через особистий кабінет отримати пенсійне посвідчення та виплати. Як це працює знає Анастасія Кокоячук.

Людмила Троцюк, начальниця управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  --  Сьогодні діє діюча система прийому документів та призначення пенсії - виглядає приміром це так. Тобто необхідність звернення кілька разів до сервісного центру в пункт стаціонарного забезпечення для того щоб отрмати консультації. Подати документи спочатку, отримати консультацію, за необхідності отримати додаткову консультацію і як остаточний результат отримати рішення про призначення пенсії та пенсійне посвідчення.


Відтепер ходити нікуди не треба. Новий сервіс призначення пенсії в "один дотик" через веб-портал Пенсійного фонду України дає змогу зареєструватися, а опісля того заповнивши відповідну форму отримати соціальні виплати вже за 10 днів, а пенсійне посвідчення за місяць. Щоправда потрібно бути не тільки зареєстрованим у системі, а й мати заяви та копії необхідних документів, що завірені електронним підписом.

Людмила Троцюк, начальниця управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  --  Тобто маючи електронно-цифровий підпис ми заходимо на веб-портал електронних послуг до свого кабінету. Вибираємо акредитований центр сертифікації ключа органу, який його видав, обираємо файл, вводимо пароль ключа і потрапляємо до свого кабінету.

А далі потрібно зайти до розділу, який відповідає за оформлення пенсії. Він знаходиться на панелі з лівого боку екрану.

Людмила Троцюк, начальниця управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  --  У розділі щодо пенсійного забезпечення ми обираємо "Заява, щодо надання пенсії". Йдемо за посиланням і отримуємо першу підказку. На яку варто звернути увагу особливо, тобто є 2 посилання на цій сторінці. Визначений перелік документів, які потрібно подати для кожного виду пенсії.

Далі в усі поля, що позначені червоною зірочкою необхідно внести особисті дані особи, що подає заявку на пенсійні виплати. І вже за кілька хвилин заява готова. Та свої дані потрібно обов'язково переглянути, адже після надсилання анкети - нічого вже змінити не можна буде. І хоча цей сервіс запустився не так давно, в пенсійному фонді, запевняють він швидко стане популярним, адже розрахований на активних пенсіонерів, а згодом на електронну подачу пенсії перейдуть усі. До речі наразі пенсійний фонд України працює ще й над мобільним додатком, за допомогою якого можна буде отримати будь-яку потрібну кожному громадянину інформацію.

Анастасія Кокоячук, Андрій Дубінецький, "Чернівецький репортер, Чернівці
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1504 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.