Погода в Черновцах
 
У Чернівцях відбулась сесія міської ради PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 серпня 2019, 13:22

І знову сесія, і знову дороги. Депутати чернівецької міської ради вкотре намагаються вийти на графік засідань сесії, адже вони сіх не прийняті рішення по питання з минулих місяців, а містяни виражають своє незадоволення станом доріг. Втім, нічого нового.
Дане скликання депутатів Чернівецької міської ради працює деструктивно, більшість питань з минулих засідань досі не прийнято, що гальмує більшість інфраструктурних процесів міста – говорить Олексій Каспрук, також він вже звернувся до президента країни стосовно дострокових виборів.
Олексій Каспрук Чернівецький міський голова  --  Ніякої користі це не несе, люди чекають рішень, економіка замирає, багато рішень чекають і підприємства, є багато соціальних питань. Абсолютно немає ніякого діла, ніякого толку. Можу констатувати що рада є недієздатною і я вже звернувся до президента з тим щоб поставити питання про дострокові перевибори у Чернівцях.

Також депутати ніяк не можуть узгодити питання передачі у дер державну власність дороги по вулиці хотинської, люди обурюються станом покриття, а ремонт на вулиці Руській хоч і триває, однак підрядники зіткнулись із проблемами з комунікаціями, що ускладнило роботи. Володимир Бешлей, директор департаменту ЖКГ обіцяє, що ділянку дороги біля вулиці Сагайдачного повинні відремонтувати у першій половині вересня, задля того щоб у нормальному режимі запрацював громадський транспорт.

Олексій Каспрук Чернівецький міський голова  --  У нас немає коштів, це майже 190 мільйонів. Нам потрібно допомога держави, на жаль звернення всіх ж відповідних служб не дали жодного результату.

Володимир Бешлей директор департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради  --  Роботи тривають щодня, ми приступили до влаштування дорожнього крита, підіймає бордюри, будемо ставити тротуари, скоро будемо асфальтувати дорогу щоб забезпечити рух громадського транспорту.

Не обійшлось і без конфліктів, депутати запропонували відсторонити від виконання обов’язків заступника мера Володимира Середюка, на час розслідування справи у якій він є одним з фігурантів, також запропонували відсторонити і Олексія Каспрука, який також є учасником судових тяганин, на що міський голова відповів критично і пригрозив депутатам позовами через наклеп.
Микола Швець. Андрій Дубінецький. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 462 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.