Погода в Черновцах
 
У Чернівцях відбулась сесія міської ради PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 серпня 2019, 13:22

І знову сесія, і знову дороги. Депутати чернівецької міської ради вкотре намагаються вийти на графік засідань сесії, адже вони сіх не прийняті рішення по питання з минулих місяців, а містяни виражають своє незадоволення станом доріг. Втім, нічого нового.
Дане скликання депутатів Чернівецької міської ради працює деструктивно, більшість питань з минулих засідань досі не прийнято, що гальмує більшість інфраструктурних процесів міста – говорить Олексій Каспрук, також він вже звернувся до президента країни стосовно дострокових виборів.
Олексій Каспрук Чернівецький міський голова  --  Ніякої користі це не несе, люди чекають рішень, економіка замирає, багато рішень чекають і підприємства, є багато соціальних питань. Абсолютно немає ніякого діла, ніякого толку. Можу констатувати що рада є недієздатною і я вже звернувся до президента з тим щоб поставити питання про дострокові перевибори у Чернівцях.

Також депутати ніяк не можуть узгодити питання передачі у дер державну власність дороги по вулиці хотинської, люди обурюються станом покриття, а ремонт на вулиці Руській хоч і триває, однак підрядники зіткнулись із проблемами з комунікаціями, що ускладнило роботи. Володимир Бешлей, директор департаменту ЖКГ обіцяє, що ділянку дороги біля вулиці Сагайдачного повинні відремонтувати у першій половині вересня, задля того щоб у нормальному режимі запрацював громадський транспорт.

Олексій Каспрук Чернівецький міський голова  --  У нас немає коштів, це майже 190 мільйонів. Нам потрібно допомога держави, на жаль звернення всіх ж відповідних служб не дали жодного результату.

Володимир Бешлей директор департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради  --  Роботи тривають щодня, ми приступили до влаштування дорожнього крита, підіймає бордюри, будемо ставити тротуари, скоро будемо асфальтувати дорогу щоб забезпечити рух громадського транспорту.

Не обійшлось і без конфліктів, депутати запропонували відсторонити від виконання обов’язків заступника мера Володимира Середюка, на час розслідування справи у якій він є одним з фігурантів, також запропонували відсторонити і Олексія Каспрука, який також є учасником судових тяганин, на що міський голова відповів критично і пригрозив депутатам позовами через наклеп.
Микола Швець. Андрій Дубінецький. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1481 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.