Погода в Черновцах
 
Формування сучасної системи влади в Україні PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 серпня 2019, 13:29
Формування сучасної системи влади в Україні: комплексний аналіз політичної ситуації та причини кризи з подальшим подоланням. На цю тему запросили чернівчан поспілкуватися громадські активісти. Гостем дискусії був Сергій Селіфонтьєв – колишній депутат Верховної ради, теперішній член конституційної комісії.
Відреагували на чергове оновлення влади в Україні чернівецькі громадські активісти. На їхню думку, необхідно не втратити час і сформувати нові якісні керівні органи в усіх ланках. Саме тому зібрали буковинців подискутувати та віднайти механізми, які не дозволять регресу.

Валерій Бордіян Голова ГО «Інтелектуальна Україна»  --  Дивлячись на події, які зараз відбуваються в нашій країні, йде процес формування якісно нової української держави. Хочеться просто звернути увагу нашого суспільства на те, що дійсно зараз у нас такий час, що у нас в країні існує проблематика неякісного керівництва і воно вже роками відбувається. Тому в нас є певні проекти, механізми, ідеї стосовно формування кадрів нового рівня.

Спеціальним гостем дискусії став колишній депутат Верховної ради, теперішній член конституційної комісії та засновник аналітико-консультивної ради з питань економічного розвитку України при Кабінеті міністрів України Сергій Селіфонтьєв.

Сергій Селіфонтьєв Член конституційної комісії Верховної ради України  --  Нові обличчя приходять в старе болото і воно зовсім дуже швидко їх засосує. Просто оновлення влади не приводить до покращення результатів і бажання бачити нові обличчя – це бажання зрозуміле для суспільства, але я хочу довести, і молоді довести, і кожному громадянину, що головне не нові обличчя, а нова якість. Нова якість формування керівних кадрів в Україні. Для цього потрібно зробити декілька важливих речей. Потрібно зробити мотивацію молодого покоління жити в цій країні, будувати в ці країні і добиватись чогось в цій країні.

Подібні заходи Сергій Селіфонтьєв пропонує проводити в усіх районних центрах України.
Тетяна Таран, Андрій Дубінецький, Чернівецький репортер, телеканал Чернівці
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1490 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.