Погода в Черновцах
 
Формування сучасної системи влади в Україні PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 серпня 2019, 13:29
Формування сучасної системи влади в Україні: комплексний аналіз політичної ситуації та причини кризи з подальшим подоланням. На цю тему запросили чернівчан поспілкуватися громадські активісти. Гостем дискусії був Сергій Селіфонтьєв – колишній депутат Верховної ради, теперішній член конституційної комісії.
Відреагували на чергове оновлення влади в Україні чернівецькі громадські активісти. На їхню думку, необхідно не втратити час і сформувати нові якісні керівні органи в усіх ланках. Саме тому зібрали буковинців подискутувати та віднайти механізми, які не дозволять регресу.

Валерій Бордіян Голова ГО «Інтелектуальна Україна»  --  Дивлячись на події, які зараз відбуваються в нашій країні, йде процес формування якісно нової української держави. Хочеться просто звернути увагу нашого суспільства на те, що дійсно зараз у нас такий час, що у нас в країні існує проблематика неякісного керівництва і воно вже роками відбувається. Тому в нас є певні проекти, механізми, ідеї стосовно формування кадрів нового рівня.

Спеціальним гостем дискусії став колишній депутат Верховної ради, теперішній член конституційної комісії та засновник аналітико-консультивної ради з питань економічного розвитку України при Кабінеті міністрів України Сергій Селіфонтьєв.

Сергій Селіфонтьєв Член конституційної комісії Верховної ради України  --  Нові обличчя приходять в старе болото і воно зовсім дуже швидко їх засосує. Просто оновлення влади не приводить до покращення результатів і бажання бачити нові обличчя – це бажання зрозуміле для суспільства, але я хочу довести, і молоді довести, і кожному громадянину, що головне не нові обличчя, а нова якість. Нова якість формування керівних кадрів в Україні. Для цього потрібно зробити декілька важливих речей. Потрібно зробити мотивацію молодого покоління жити в цій країні, будувати в ці країні і добиватись чогось в цій країні.

Подібні заходи Сергій Селіфонтьєв пропонує проводити в усіх районних центрах України.
Тетяна Таран, Андрій Дубінецький, Чернівецький репортер, телеканал Чернівці
 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 440 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.