Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Фінал кубка Чернівецької області з футболу
Вівторок, 27 серпня 2019, 13:50
Футбольні клуби «Волока» та Старий вовчинець», зійшлись між собою у фіналі кубка Чернівецької області з футболу. Символічності поєдинку додавало місце проведення, адже обидві команди глибоцького району зустрілись саме у районному центрі, ще й у день незалежності України.

Обидві команди підійшли до матчу у оптимальних кондиціях, ФК «Волока» на правах фаворита поєдинку відразу ж взяла ініціативу, декілька моментів мав нападник Максим Ілюк, однак йому бракувало влучності. Доля ж матчу вирішилась у одному епізоду другого тайму. Півзахисник «Волоки» у3віврвався в штрафний майданчик де наштовхнувся на ногу захисника, рефері без роздумів вказав на 11-метрову позначку. Пенальті реалізував Володимир Найко. Подинок так і завершився звитягою «Волоки» 1-0.

Максим Ілюк нападник ФК «Волока»  --  У кінці першого тайму були два хороші моменти, я вже пробивав, однак м’яч підскочив і я не влучив. У другому таймі також міг забивати з добивання, але що вже є.

Петро Маланюк гравець ФК «Старий Вовчинець»  --  Сьогодні більше вдача була на стороні суперника, він більш кваліфікований, як кажуть нам трохи не поталанило, мали моменти, не реалізували. Це футбол, сьогодні вони переможці, завтра ми.

Голова федерації футболу Чернівецької області Василь Орлецький, зазначає, що місце проведення фіналу було визначене ще до початку кубка, можливо саме тому дві глибоцькі команди мали додатковий стимул перемогти в турнірі.

Василь Орлецький голова федерації футболу Чернівецької області  --  Якщо хтось думаю що ми навмисно так зробили то це не так, адже це рішення було прийняте що три місяці тому. Ми вирішили що фінал буде в глибоці в дійсності дві глибоцькі команди в фіналі, і можливо тому так багато глядачів було на трибунах.

Микола Швець. Діана Чігак. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».