Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У селі Горішні Шерівці освятили та провели святкову службу в частині побудованої Церкви Успіння Пресвятої Богородиці Православної церкви України
Середа, 28 серпня 2019, 15:28

У селі Горішні Шерівці освятили та провели святкову службу в частині побудованої Церкви Успіння Пресвятої Богородиці Православної церкви України. Підвальне приміщення стало місцем молитви для великої кількості вірян. Патріотичні мешканці Горішніх Шерівців своїми зусиллями зібрали гроші на будівництво приміщення Православної церкви України. Долучилися до цього і спонсори. На храмовому святі побувала наша знімальна група

Церква Успіння Пресвятої Богородиці Православної церкви України, а точніше –підвальна частина її приміщення була освячена сьогодні у селі Горішні Шерівці. Мешканці доклали чимало зусиль для її створення. Раніше вони молилися у капличці, яка вміщала мінімум людей. Також у селі продовжує діяти церква Московського патріархату.

Василь Луговий Член релігійної громади с. Горішні Шерівці  --  У процесі становлення нашої української держави виникала у людей думка така щоб мати свою церкву. Незалежну. Тому було зроблено кілька разів таких попиток договоритись, щоб богослужіння проводити на українській мові і бути підлеглими одному Київському патріархату. Такої згоди ми не досягли, і прихожани нашої церкви вирішили будувати церкву. Священика – ми звертались до митрополита Данила і визначив він нас. Прийшов дуже розумний, дуже такий патріотичний. Люди його полюбили, і він полюбив.

Кошти на будівництво церкви мешканці села збирали власноруч, долучилися до фінансування і спонсори. А забудовник за роботу гроші не взяв.

Генеральний директор ПМК-311 с. Лужани Володимир Карвацький  --  Це є тільки перша частина – підвальна. Тепер має возводитися основна церква. Церква має мати 27 м верхній купол, стіни. Це не є державне будівництво, це не є планове будівництво, тут, скільки назбирають . Хтось спонсорував, тут багато є, ми безплатно робили, ми грошей не брали.

Після святкової служби з нагоди Дня Успіння Пресвятої Богородиці священики освятили підвальне приміщення церкви, що будується.
Тетяна Таран, Сергій Бабій, Чернівецький репортер, телеканал Чернівці

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 29 30 31  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 385 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.