Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Фестиваль творчості людей з особливими потребами «Сузір’я любові»
Середа, 28 серпня 2019, 16:31
Фестиваль творчості людей з особливими потребами «Сузір’я любові», представники мало мобільних та інклюзивних верств населення демонстрували власні творчі здобутки у чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської.

У рамках фестивалю інклюзивної творчості «Сузір’я любові» люди з інвалідністю демонстрували власні творчі здобутки. Начальник управління культури Чернівецької міської ради Юлія Сафтенко зазначає важливість залучення мало мобільних верств населення до культурних процесів у місті.
Юлія Сафтенко керівник управління культури Чернівецької міської ради  --  Вони такі самі люди які ми , і вони мають право на все, ходити в аптеки, в магазин, і не відчувати людьми яким недоступно це все, це дуже важливий захід і потрібно щоб нас почули всі, і зрозуміли що люди з особливими потребами такі ж як і ми. Тільки те що вони пересуваються на візках, а ми ходимо ногами.

Під час фестивалю Наталія презентуватиме інклюзивний танець, який присвячений подіям на сході України, за її словами даний перфоарманс уособлює собою незламність українського духу у найскладніші часи.
Наталія танцівниця  --  Займатися творчістю кожен може, не тільки здорові люди, а й з інвалідністю, це круто. Ми приїхали з Вінниці, були в Грузії де брали перші місця, і покажемо це у Чернівцях.

Ігор пересувається за допомогою спеціалізованого візка, і говорить що не всі заклади культури в місті забезпечені для пересування мало мобільних верств населення.
Ігор чернівчанин  --  Недоступність тротуарних понижень., дверей, адже вони мають бути не менше 80 сантиметрів, неможливо потрапити на сходи в туалетні кімнати, це все от такі проблеми.

Микола Швець. Діана Чігак. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 29 30 31  

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 382 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.