Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Кіцмані відкрили центр обслуговування клієнтів АТ "Чернівцігаз"
Середа, 28 серпня 2019, 16:32
Аби не бігати кабінетами в пошуках спеціаліста у місті Кіцмань відкрили центр обслуговування клієнтів АТ "Чернівцігаз". В одному місці можна отримати всі необіхдні послуги від підключення газових мереж до закупівлі газу на наступний рік.

Послуги, щодо газопостачання в Кіцманському районі вже давно потребували реформи, розповідає начальник Кіцманського управління АТ Чернівцігазу" Петро Федірко. Чоловік каже, раніше людині потрібно було бігати не одним кабінетом заради того аби навіть взяти довідку. Тож наразі саме в Кіцмані центр обслуговування клієнтів - перезапустили.

Петро Федірко, начальник Кіцманського управління АТ "Чернівцігаз"  --  Часто доводилось газоспоживачам, щоб з'ясувати те чи інше питання щодо обсягів газопостачання, провести звірочку, провести реконструкцію свого газогосподарства, газифікувати свій об'єкт, встановити додатковий газовий прилад - для цього доводилось ходити по кабінетах. З одного кабінету в інший, людині часто казали, що це ви не сюди прийшли - підіть в інший кабінет. Це все було не дуже зручно.

Тепер же центр обслуговування клієнтів працює за принципом єдиного вікна із електронною чергою. На місці працює 5 спеціалістів, які пройшли навчання в сервісному центрі АТ "Чернівцігаз" у Чернівцях. За кілька хвилин можна вирішити будь яку проблему, кажуть спеціалісти: будь то підключення газових мереж чи їх обслуговування.

Дмитро Мотовілін, начальник управління клієнтського сервісу АТ "Чернівцігаз"  --  Обирали розміщення центрів обслуговування згідно кількості наших абонентів. У найбільших районах області будуть відкриті ось такі центри. Перший був у Чернівцях, другий по кількості населення - Кіцмань. Тут в нас 21 тисяча абонентів. )

Подібні центри плануюють відкрити ще й у Новоселиці, Сокирянах та Вижниці.

Віктор Горда, голова правління АТ "Чернівцігаз"  --  Звичайно ж наша компанія йде на зустріч клієнтам і тому було обрано саме Кіцманське управління газового господарства для відкриття такого нового клієнтського сервісу. Ми оцінюємо і кількість звернень і ті послуги, які потребуюють люди і вже виходячи з цього приймаємо якісь рішення про такі ось відкриття.

І саме доступність послуги населенню має скоротити заборгованість по сплаті за блакитне паливо. Бо ж Кіцманський район входить в першу п'ятірку із найбільшою кількістю боржників.

Юрій Косар, т. в. о. голови Кіцманської РДА  --  На сьогоднішній день у нас багато людей субсидій отримуюють. І субсидії затримуюються. В нас минулого року 15 600 людей, які отримували субсидії, а цього року 8 тисяч і це напевне найбільше напевно в області, тому що в нас найбільше клієнтів.

Анастасія Кокоячук, Андрій Дубінецький, Чернівецький репортер, Чернівці
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 29 30 31  

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 255 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.