Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чергове засідання сесії Чернівецької міської ради не відбулось
Середа, 04 вересня 2019, 16:06

Чергове засідання сесії Чернівецької міської ради не відбулось, депутати ігнорують свої обов’язки, не з’являються в сесійній залі, через що вкотре немає кворуму. Чернівецький міський голова говорить про заколот серед депутатського корпусу та обіцяє ініціювати позачергові вибори.
На порядку денному питання ще з травневого засідання сесії однак депутати вкотре ігнорують свою роботу. Спочатку в залі було тільки 16 обранців, а після годинної перерви їх нарахувалось аж 20, чого недостатньо навіть для кворуму.

Олексій Каспрук зазначає на деструктивній позиції депутатів чернівецької міської ради, неприйняття рішень порядку денного ще з минулих місяців гальмує життєдіяльність міста, створює безліч проблем для громадян, тому він буде клопотати до Верховної ради стосовно перевиборів до лав Чернівецької міської ради.

Олексій Каспрук Чернівецький міський голова  --  Дата сьогоднішнього засідання була призначена спільним рішенням на погоджувальній раді, де були представники всіх фракцій, керівники комісій і бачимо результат цієї роботи. Сьогодні не було кворуму хоча планували працювати адже не розглянуті питання ще з травня. Сформована верховна рада будемо ініціювати перевибори міської ради та міського голови.

Микола Швець. Андрій Дубінецький. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 358 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.