Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Маму з 4-ма неповнолітніми дітьми виконавча служба виселила в нікуди
Понеділок, 09 вересня 2019, 15:52
Ситуація відбулася в селі Сучевени Глибоцького району. Наразі родина перебуває, без медичних показів, в Глибоцькій центральній районній лікарні. Подробиці конфлікту знає моя колега Тетяна Таран.

Мешканець села Сучевени домігся через суд виселення своєї співмешканки з неповнолітніми дітьми - в них є спільний син. Спільно, у громадянському шлюбі, проживали вони 9 років. Після виселення поліція привезла Олену Завелицю та її чотирьох неповнолітніх дітей в дитяче відділення Глибоцької районної лікарні. Тут вони, цілком здорові, проживають вже понад 2 тижні.

Олена Завелиця : "Ми не маєм куда жити. Я вчора пішла додому щоб якісь вещі забрати, памперси, книжки, вона получила в школу, то, сьо. І він хвіртку закрив, відкрив, давав, що давав. Кажу, дайте все, що мені потрібно, саме главне. І діти так злякалися, попісяв в краватку, мне тут давали, що перевдівати".
Співробітники лікарні звернулися за допомогою до волонтерів.

Голова правління благодійного фонду «Я майбутнє України» :"Опинилися на вулиці. Примусове виселення з їхнього житла, де вони прожили 9 років, також за рішенням суду, на який не була запрошена а ні служба у справах захисту дітей, ті, хто мали відстояти права неповнолітніх, їх виписали з цього будинку без вказання альтернативи, де мають жити ці діти. Наразі діти не відвідують школу, діти знаходяться поруч з хворими дітьми у відділенні лікарні, де фактично не мають знаходитися, жінка опинилася на вулиці, без можливості, навіть, отримувати кошти на допомогу дітям, тому що в неї вже не має прописки".

Рішення суду та, як результат – виселення, відбулися з порушеннями прав дитини. Зі слів Марти Левченко, мати – Олена Завелиця навіть не ознайомлена з рішенням суду про виселення. Служба у справах дітей – також.

Віталій Чоботар Начальник служби у справах дітей Глибоцької райдержадміністрації : "Нам не було відомо завчасно про такі дії поліції і виконавчої служби, про те, що взагалі розглядалося питання в суді. Оскільки, коли я вже переглянув рішення суду, там зазначається, хто учасники процесу, і серед учасників процесу, там немає представника органу опіки і піклування. Тобто нас не було запрошено на засідання".

Тим часом, медичний персонал лікарні, де проживає виселена мати та її четверо неповнолітніх дітей, характеризує родину як цілком порядну.

Валентина Ванзар Чергова медсестра дитячого відділення Глибоцької ЦРЛ : "Родина… Хороші дітки, хороша мама. Претензій до мами немає ніяких, у палаті прибрано, діти доглянуті, виховані. Щоб сказати, що вони обділені увагою – нема. Діти завжди з мамою. Куди мама, туди діти".

За ситуацією продовжують стежити волонтери, які, також, забезпечують родину необхідним.
Тетяна Таран, Сергій Бабій, Чернівецький репортер, телеканал Чернівці
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 249 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.