Погода в Черновцах
 
У маленької Вероніки Олару проблеми з органами малого тазу PDF Друк e-mail
Середа, 11 вересня 2019, 15:42

У п'ятирічної Вероніки не працює сечовий міхур, відмовляють нирки та не працює кишківник. Вона з мамою побувала в клініках Білорусії, Іспанії та Росії. Зараз їм потрібна діагностика за кордоном. Україна від лікування складного недугу відмовилась. Детальніше знає наша знімальна група.

У маленької Вероніки Олару проблеми з органами малого тазу. У дівчинки не працює сечовий міхур і виникла ниркова недостатність. Малеча у свої 5 років живе з катетером.

Євгенія Олару Мати Вероніки: "Протягом 5 років ми боремся з важкою недугою. Дитина заболіла перший раз в 3 місяці, це у нас був порочок обнаружен, і з 3 місяців ми по лікарнях. В 11 місяців дитина в мене заболіла на гостре запалення нирок хронічне. У 2 роки ми взнаєм, що у неї проблема з мочевиком. Сказали, що Україна не справляється, їдьте в Білорусію. Ми були в Білорусії, Білорусія нас пролікувала і призначила катетеризацію. Вже 3й рік пішов як дєвочка в мене з фолією проживає".

Також Верноіку лікували в Барселоні. Результати малоефективні. Тепер у неї відмовляється працювати кишківник. До жовтня для вирішення цієї проблеми батькам необхідно зібрати 5 тисяч євро.

Євгенія Олару Мати Вероніки: "Зараз на даний час ми звернулися в клініку в Єрусалим. Єрусалим нам виклав рахунок 5 тис євро. На даний час ми тільки зібрали тільки 500 євро. Вони нам дзвонять, питають , бо наша черга підходе, ми просимо відстрочку в них, що ми дозбируєм гроші, що ми приїдемо".

Євгенія Олару всіма силами намагається не здатися. І заробляє гроші малюванням. Її картини купують.
Тетяна Таран, Сергій Бабй, Чернівецький репортер, телеканал Чернівці.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1769 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.