Погода в Черновцах
 
Тепер щоб бути спортсменом не обов’язково навіть виходити з дому PDF Друк e-mail
Середа, 11 вересня 2019, 15:48

Комп’ютерні ігри є невід’ємною частиною життя підлітків вже декілька десятиліть, і якщо раніше мрії про те що можна все життя посвятити цьому викликали сміх то зараз кіберспортсмени заробляють більше футболістів. Микола Швець поспілкувався з представником федерації кіберспорту та розповість більше про це в сюжеті.
Сергій навчається на третьому курсі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, у вільний час раніше він полюбляв грати у комп’ютерні ігри, а зараз є представником федерації кіберспорту України, розповідає що про стрімкий розвиток цього напрямку у світі.

Сергій представник федерації кіберспорту України: "Якщо порівняти футбол як спорт де також цим займаються професійно то кіберспорт це саме крім того щоб бігати по полю вони грають у комп’ютерні ігри, і для того щоб перемогти треба не тільки клацати вміло, а треба мати стратегічне мислення, і вміти працювати в команді, адже це дуже важливо".

За словами Сергія кіберспорт вже можна порівнювати з футбол або іншими дисциплінами, призовий фонд останньої світової першості з гри ДОТА 2 складав майже 30 мільйонів доларів, однак у Чернівцях майже повністю відсутня кіберспортивна інфраструктура що ставить під сумнів його розвиток.

Сергій представник федерації кіберспорту України: "Як такої інфраструктури яку ми можемо побачити в Києві немає, там проводяться різні чемпіонати. У Чернівцях такого немає, є різні клуби які функціонують декілька років, є кав’ярні у яких є комп’ютери а якоїсь платформи для проведення турніру немає".

Микола Швець. Сергій Бабій. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 2150 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.