Погода в Черновцах
 
Тепер щоб бути спортсменом не обов’язково навіть виходити з дому PDF Друк e-mail
Середа, 11 вересня 2019, 15:48

Комп’ютерні ігри є невід’ємною частиною життя підлітків вже декілька десятиліть, і якщо раніше мрії про те що можна все життя посвятити цьому викликали сміх то зараз кіберспортсмени заробляють більше футболістів. Микола Швець поспілкувався з представником федерації кіберспорту та розповість більше про це в сюжеті.
Сергій навчається на третьому курсі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, у вільний час раніше він полюбляв грати у комп’ютерні ігри, а зараз є представником федерації кіберспорту України, розповідає що про стрімкий розвиток цього напрямку у світі.

Сергій представник федерації кіберспорту України: "Якщо порівняти футбол як спорт де також цим займаються професійно то кіберспорт це саме крім того щоб бігати по полю вони грають у комп’ютерні ігри, і для того щоб перемогти треба не тільки клацати вміло, а треба мати стратегічне мислення, і вміти працювати в команді, адже це дуже важливо".

За словами Сергія кіберспорт вже можна порівнювати з футбол або іншими дисциплінами, призовий фонд останньої світової першості з гри ДОТА 2 складав майже 30 мільйонів доларів, однак у Чернівцях майже повністю відсутня кіберспортивна інфраструктура що ставить під сумнів його розвиток.

Сергій представник федерації кіберспорту України: "Як такої інфраструктури яку ми можемо побачити в Києві немає, там проводяться різні чемпіонати. У Чернівцях такого немає, є різні клуби які функціонують декілька років, є кав’ярні у яких є комп’ютери а якоїсь платформи для проведення турніру немає".

Микола Швець. Сергій Бабій. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 466 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.